پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۷۵۷
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
هادی طحان‌نظیف سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به یک کاربر درباره اختصاص بودجه برای نظارت بر انتخابات در سال بدون انتخابات در توئیتی توضیحاتی ارائه داد.

شعار سال:هادی طحان‌نظیف سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به یک کاربر درباره اختصاص بودجه برای نظارت بر انتخابات در سال بدون انتخابات در توئیتی توضیحاتی ارائه داد.
 
وی در این باره نوشت: ‌‎فعالیت‌های زیرساختی، تشکیلاتی، آموزشی، به‌روزرسانی و توسعه سامانه‌های نظارتی و سازماندهی ناظران فقط برای سال انتخابات نیست کاری پیوسته است.
 
طحان نظیف این توضیحات را در پاسخ به سوال کاربری نوشت که گفته بود: در لایحه ‎بودجه۱۴۰۱ ذیل بودجه شورای نگهبان، برای «برنامه نظارت بر اجرای انتخابات» نزدیک به ۱۶۶ میلیارد تومان درنظر گرفته شده است. سال ۱۴۰۱ انتخاباتی داریم؟شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی  انتخاب، تاریخ انتشار:  19 آذر 1400، کدخبر: 652140، www.entekhab.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین