پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۹۰۱
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دیروز در مراسم هفته پژوهش در دانشگاه علم و صنعت، صحبتی در خصوص لزوم ارتباط واقعی بین دانشگاه و دستگاه‌های اجرایی داشتم و در میانه صحبت‌هت اشاره‌ای به عملکرد وزارت ارتباطات در گذشته داشتم و عرض کردم که «برخی» تصمیمات و عملکرد‌ها در گذشته قابل دفاع است. از دیروز عرائض بنده تحریف و به صورت گسترده منتشر شد و برخی جریانات معلوم‌الحال و شناخته‌شده در فضای مجازی با تیتر‌هایی مثل «اعتراف وزیر: انتقاداتم را پس گرفتم» خوراک لازم را برای شکل گیری هجمه‌ای سنگین علیه اینجانب آماده کردند.

شعار سال:عیسی زارع پور نوشت: من همیشه در زندگی سعی کرده ام بنا بر آموزه‌های دینی، جانب انصاف را رعایت کنم و نقاط قوت و ضعف را با هم ببینم و در این مدت نیز در عین بیان مشکلات و تنگناها، نقاط قوت وزیر پیشین را بیان کرده‌ام. اما نقل کارهای مثبت دولت گذشته به هیچ وجه به معنای چشم پوشیدن از موارد متعدد کوتاهی‌ها و تصمیمات و ریل‌گذاری‌های غلطی نیست که در دوره گذشته در فضای مجازی بنیان گذاشته شده است. تصمیمات و اقدامات غلطی که هم باعث عدم توسعه متوازن زیرساخت های ارتباطی کشور شده و هم این ابزار تمدن‌ساز و فرصت‌ساز را بستر از هم پاشیدن بنیان خانواده های بسیاری کرد و آن را به قتلگاه مجازی کودکان و نوجوانان و بستری برای تضییع حقوق مردم تبدیل کرد.
 
این روزها بخشی از توان ما در وزارت ارتباطات معطوف به اصلاح همین مسیرهای غلط گذشته و رفع چالش‌های ایجاد شده است. در عین حال مشغول ریل گذاری های جدید برای بهره گیری حداکثری از فناوری ارتباطات و اطلاعات در جهت افزایش رفاه مردم و  بهبود امور در کشور هستیم. از همه شما برای موفقیت در انجام این امور مهم، طلب دعای خیر دارم.
 


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی مشرق نیوز  ، تاریخ انتشار: 23 آذر 1400، کدخبر: ، www.mashreghnews.ir،1313322

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین