پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۸۱۸۳
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
براساس جدیدترین بخشنامه معاون اول رئیس جمهور، هرگونه لابی وزارت‌خانه‌ها و شرکت‌های دولتی در مجلس برای افزایش بودجه در لایحه بودجه سال آینده کل کشور ممنوع شد.

شعار سال:محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور بخشنامه‌ای خطاب به تمام وزارت‌خانه‌ها و شرکت‌های دولتی ابلاغ کرده است که براساس آن، هرگونه لابی و رایزنی برای افزایش بودجه در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور ممنوع شده است.
 
در همین حال، تمام وزارت‌خانه‌ها و شرکت‌های دولتی موظف هستند ضمن دفاع از لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور در مجلس شورای اسلامی، از ارائه هرگونه طرح پیشنهاد تغییر در این لایحه در پارلمان منع شده‌اند.
 
همچنین مقرر شده است سازمان برنامه و بودجه کشور هرگونه تخلف از مفاد این بخشنامه را با هماهنگی معاونت امور مجلس رئیس جمهور به معاون اول رئیس جمهور اعلام کند.
 
 سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور لایحه بودجه سال آینده کل کشور را ۲۱ آذرماه جاری به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی پارسینه ، تاریخ انتشار:  28آذر 1400، کدخبر: ، www.parsine.com،748537

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین