پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
يکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - 2022 May 29
کد خبر: ۳۷۰۶۲۹
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
پس از انتقاد تعدادی از نمایندگان مجلس در خصوص سفرهای متعدد محمد فطانت مدیرعامل فعلی بانک آینده ، حالا ادعا شده که او یک شرکت فعال بازاریابی و فروش اطلاعات را در لندن اداره می کند و درآمد بالایی نیز دارد. سوال اینجاست که نهادهای نظارتی با قید فوریت پاسخ دهند که آیا این حجم اتهامات در خصوص محمد فطانت ، مدیرعامل بانک آینده واقعیت دارد؟ اگر آری، چرا خواب تشریف دارند و اقدام نمی کنند؟ اگر خیر، چرا اجازه تخریب می دهند! منتظریم آقایان ناظر.
شعار سال: پس از انتقاد تعدادی از نمایندگان مجلس در خصوص سفر‌های متعدد محمد فطانت مدیرعامل فعلی بانک آینده، حالا ادعا شده که او یک شرکت فعال بازاریابی و فروش اطلاعات را در لندن اداره می‌کند و درآمد بالایی نیز دارد. سوال اینجاست که نهاد‌های نظارتی با قید فوریت پاسخ دهند که آیا این حجم اتهامات در خصوص محمد فطانت، مدیرعامل بانک آینده واقعیت دارد؟ اگر آری، چرا خواب تشریف دارند و اقدام نمی‌کنند؟ اگر خیر، چرا اجازه تخریب می‌دهند! منتظریم آقایان ناظر.

این حجم اتهام به مدیرعامل بانک آینده واقعیت دارد؟

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از کانال تلگرامی اقتصاد سالم
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین