پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۰۹۸۸
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کسب و کار‌ها ثروت اصلی کشور هستند و باید در شرایط کنونی مورد حمایت قرار گیرند.
شعار سال: سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی امروز خانه ملت و در جریان بررسی کلیات طرح «حمایت از کارخانجات و واحد‌های صنعتی و تولیدی» تصریح کرد: ما نباید خطای مدیران و شرایط اقتصادی کشور را به کسب و کار‌ها تحمیل کنیم و ضرر آن به تولید و اشتغال منتقل شود.

وی افزود: ثروت کشور کسب و کار‌ها هستند و نه منابع انسانی و افراد؛ ما هر چه از کسب و کار‌ها حمایت کرده و آن‌ها را از آسیب‌های مدیریتی و شرایط حفظ کنیم در راستای حمایت از تولید و اشتغال حرکت کرده ایم.

وزیر صمت خاطرنشان کرد: رییس جمهور به جد از این طرح مجلس حمایت کرد البته ممکن است انتقاداتی وجود داشته باشد که در جریان بررسی مفاد طرح قابل بررسی است.

فاطمی امین تاکید کرد: دولت با این طرح و حفاظت و صیانت از اشتغال موافق است و در شرایطی که کسب و کار‌ها با انبوهی از مشکلات مواجهند حمایت از تولید را ضروری می‌داند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت بازار ، تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۴۰۰، کد خبر:۱۳۱۰۲۷، www.tahlilbazaar.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین