پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 04
کد خبر: ۳۷۲۸۰۷
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۹
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری و وزیر اقتصاد در نشستی مشترک، بر «استفاده از ظرفیت مرکز بررسی‌های استراتژیک در برگزاری آزمایشگاه‌های سیاستی در حوزه اقتصاد» تأکید کردند.

شعار سال:محمدصادق خیاطیان، رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در راستای تبیین وظایف و افزایش تعامل این مرکز با دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی با حضور در وزارت امور اقتصادی و دارایی با سید احسان خاندوزی دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
در این دیدار، رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری با بیان کارکردها و انتظارات سید ابراهیم رئیسی از این مرکز در دوره جدید، بر ضرورت افزایش همکاری‌ها با وزارت اقتصاد و مجموعه‌های پژوهشی و سیاستی این وزارتخانه تأکید کرد.
 
همچنین در این جلسه استفاده از ظرفیت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در برگزاری آزمایشگاه‌های سیاستی در حوزه اقتصاد و اتصال شبکه نخبگان و استفاده از این امکان جهت حل مسائل اقتصادی کشور و ارائه راهکار به مجموعه دولت و وزارت اقتصاد از طریق مرکز بررسی‌ها به عنوان اتاق فکر دولت، مورد تأکید طرفین قرار گرفت.
 
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد نیز در این دیدار با استقبال از افزایش همکاری‌های این وزارتخانه با مرکز بررسی‌های استرتژیک، بر ضرورت رصد روندهای کلان اقتصاد کشور توسط مرکز و همکاری نزدیک‌تر میان این دو نهاد و ارائه تحلیل‌های همه‌جانبه مبتنی بر تحولات داخلی و بین‌ المللی به مسئولان وزرات اقتصاد و دارایی توسط مرکز بررسی‌ها تأکید و از همکاری بیشتر معاونین این وزارتخانه با آن مرکز استقبال کرد.


 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ایلنا ، تاریخ انتشار: 24بهمن1400، کدخبر: 1196232، www.ilna.news

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین