پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۱۱۸
تاریخ انتشار : ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۴
شبکه «الجزیره» با اشاره به اینکه تل‌آویو محل انبار‌های تسلیحاتی خود را تغییر داده است، مدعی شد که ایران به‌واسطه یک کشور پیام هشداری برای تل‌آویو ارسال کرده که در آن، محل انبار‌های تسلیحاتی جدید با رنگ قرمز مشخص شده‌اند.
شعار سال: شبکه «الجزیره»، بعدازظهر دیروز (پنجشنبه)، به نقل از یک منبع ایرانی ادعا کرد که تهران به‌واسطه یک کشور پیام هشداری برای تل‌آویو ارسال کرده است.

شبکه الجزیره به نقل از منبع یادشده ادعا کرد که تهران برای به‌واسطه یک کشور اروپایی تصاویر و نقشه‌های انبار تسلیحات هسته‌ای رژیم صهیونیستی را برای تل‌آویو ارسال کرده است.

طبق ادعای این منبع که اشاره‌ای نیز به نام او نشده، «اکثر تصاویر زمینی بوده‌اند و نه ماهواره‌ای و بر روی دیوار‌های سایت‌های تسلیحاتی اسرائیل علامت قرمز قرار داده شده است».

این منبع در ادامه ادعای خود اضافه کرد: «تهران تأکید کرده است که اگر اسرائیل تصمیم جنگ‌افروزی با ایران را داشته باشد، این انبار‌ها و تأسیسات هدف ایران خواهند بود».

وی همچنین مدعی شد: «اسرائیل پیشتر محل انبار‌ها راهبردی خود را تغییر داد؛ [اما]این فایل شامل محل انبار‌های جدید است».

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که صفحه توئیتری «اینتل اسکای» فعال در زمینه تحلیل خطرات و ریسک‌های بین‌المللی، ردیابی پرواز‌های جهانی و اخبار ویژه بحران‌ها نیز اخیرا خبر داد که ایران طی پیامی با‌واسطه به رژیم صهیونیستی درباره بانک اهداف این رژیم که می‌تواند هدف قرار گرفته شود، هشدار داده است.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری انتخاب، تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۶۷۲۵۹۸، www.entekhab.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین