پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - 2022 May 28
کد خبر: ۳۷۷۷۱۰
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۱
مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی طی نامه‌ای به مدیران راه و شهرسازی استان‌ها مجوز افزایش ۳۰ درصدی قیمت خدمات مهندسی را ابلاغ کرد.
شعار سال: در نامه مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان آمده است؛

حسب دستور مقام عالی وزارت و در اجرای تبصره ۲ ماده ۱۱۷ آئین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان میزان افزایش قیمت خدمات مهندسی در همه رشته‌ها در سال ۱۴۰۱ حداکثر ۳۰ درصد نسبت به قیمت خدمات مهندسی سال ۱۴۰۰ تعیین شده که بدینوسیله جهت اقدام لازم ابلاغ می‌شود.

بر این اساس تشریفات مقرر در بندهای ۳-۱۷ و ۶-۱۷ ماده ۱۷ مبحث دوم مقررات ملی ساختمان (نظامات اداری،) در سال ۱۴۰۱ برای تعرفه خدمات مهندسی ساختمان موضوعیت نخواهد داشت و هیئت‌های ۴ نفره استان‌ها و ۵ نفره استان تهران در سال جاری مجوز و اختیاری برای اعمال درصدهای تعیین شده در بندهای مذکور نخواهند داشت.

بر این اساس مقتضی است مدیران راه و شهرسازی استان‌ها ضمن نظارت مستمر و موثر بر حسن اجرای دستور مقام عالی وزارت،‌اقدام لازم معمول و نتیجه جهت اقدامات بعدی به این دفتر گزارش شود.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری شفقنا، تاریخ انتشار:۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۳۶۵۳۹۴، www.fa.shafaqna.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین