پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۵۸۶
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۴
احمد محمودزاده رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت:امسال در الگوی شهریه مدارس به فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی ۳۵ امتیاز اختصاص داده شده است.
شعار سال: احمد محمودزاده گفت: آموزش و پرورش در راستای تبادل فرهنگ‌ها و عمدتا در حوزه‌های علمی و انتقال مفاهیم فعالیت می‌کند و در این راستا مدارسی در خارج از کشور داریم و در داخل ایران نیز کشور‌های دیگری فعالیت می‌کنند.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: ۱۱ مدرسه بین المللی با عنوان تی آی اس در داخل کشور داریم که به دانش آموزان علاقه‌مند کمک می‌کند بتوانند تحصیلاتی داشته باشند. سه مدرسه تی آی اس در خارج از کشور داریم. ۲۸ مدرسه با نظام آموزشی سایر کشور‌ها یا همان اتباع، ۵ مدرسه خارج از کشور آموزش از راه دور و ۱۱ مدرسه غیردولتی عادی داریم.

به گفته محمود زاده در مدارس تی آی اس، برخی موارد درسی متفاوت از نظام آموزشی عادی ما در کشور است که البته مورد تایید شورای عالی آموزش و پرورش است و نوعا مجوز به اشخاصی داده می‌شود که تبعه جمهوری اسلامی باشند. دانش آموزانی که علاقه‌مند هستند یا والدین شان خارج از کشور هستند از جمله سفرا و برخی مشاغل دیگر دراین مدارس تحصیل می‌کنند.

او گفت: بعد از وقفه‌ای که در گذشته داشتیم مجدد اقدام به صدور مجوز برای این مدارس کردیم که اقدامات لازم برای صدور مجوز هشت مدرسه خارج از کشور بین الملل و دو مدرسه اتباع در حال انجام است. در مناطق آزاد هم در صدد راه اندازی مدارسی هستیم.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: هم سطح علمی این نوع مدارس خیلی بالاست و هم زبان‌های مختلفی تدریس می‌شود. به خانواده‌ها توصیه می‌کنم که در کشور از همین امکانات استفاده کرده و در استفاده از این مراکز و مدارس هماهنگی با مجموعه سازمان ما داشته باشند. امید است خانواده‌ها فریب تبلیغات را نخورند.

محمود زاده گفت: شهریه مدارس غیردولتی را روز دوشنبه رسما اعلام خواهیم کرد. امسال ۳۵ امتیاز تعیین شهریه در الگوی شهریه به فعالیت‌های فرهنگی تربیتی اختصاص داده شده است. در صدد هستیم شهریه دریافتی با عملکرد مدارس ارتباط داشته باشد.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار:۲۱ خرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۸۱۵۸۷۱۰، www.yjc.news
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین