پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۰۰۵
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۳
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از آغاز رسمی مطالعات شهر جدید خرم‌آباد خبر داد.
شعار سال: احمدرضا دالوند چهارشنبه ۱۲ مردادماه در جلسه احداث شهر جدید با اشاره به نرخ رشد جمعیتی خرم‌آباد، اظهار کرد: در رابطه با بحث قانون جهش مسکن، وضعیت توپوگرافی خرم‌آباد باعث محدودیت و مشکل در تامین زمین شده است.

وی افزود: یکی از موضوعات اساسی که در این بازه زمانی ۶ ماهه دنبال شد، بحث احداث شهر جدید خرم آباد است که پس از پیگیری‌های انجام گرفته وزارت راه و شهرسازی به این نتیجه رسید که باید این امر عملیاتی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه مشاورین طرح انتخاب و استارت کار زده شده است، گفت: در جلسه امروز با مشاور و مدیران راه و شهرسازی استان فرایند کار با یک برنامه زمانبندی ۶ماهه تدوین و ابلاغ شد.

وی ادامه داد: طی روز‌های آینده مطالعات به صورت رسمی آغاز و مراحل ابتدایی این فرایند تخصصی با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط انجام می‌شود.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری یافته، تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۳۹۸۹۰، www.yaftenews.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین