پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۴۹۴
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
معاونان «صنایع عمومی» و «صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات» وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱، به همراه هیأتی از مدیران کل این وزارتخانه از دو مرکز تخصصی مانیتورینگ همراه اول با عناوین «پلتفرم‌های دیجیتال» و «عملیات شبکه شهید سلیمانی» بازدید کردند و در جریان بروزترین آمار و اطلاعات حوزه شبکه و سرویس‌های دیجیتال اپراتور اول قرار گرفتند. متاسفیم برای کشوری که نهاد‌های بازرسی و امنیتی آن آنقدر کم توجه به چنین بازدید‌هایی هستند. کررا تذکر و هشدار دادیم و درخواست توضیح از همراه اول برای این حجم دیدار‌ها کردیم و کسی توجه نکرد. اگر روزی مسئله‌ای از همین رهگذر پیش آمد، آنوقت از خیلی‌ها طلبکار خواهیم بود.
شعار سال: به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، معاونان «صنایع عمومی» و «صنایع ماشین آلات و تجهیزات» وزارت صنعت، معدن و تجارت ظهر امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱، به همراه هیاتی از مدیران کل این وزارتخانه از دو مرکز تخصصی مانیتورینگ همراه اول با عناوین «پلتفرم‌های دیجیتال» و «عملیات شبکه شهید سلیمانی» بازدید کردند و در جریان بروزترین آمار و اطلاعات حوزه شبکه و سرویس‌های دیجیتال اپراتور اول تلفن همراه قرار گرفتند.

مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول در جریان بازدید محمد مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزیر صمت و سیدمحمد موسوی، معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزیر صمت، به ارائه گزارش اجمالی از نحوه و میزان سرمایه گذاری‌های اپراتور اول تلفن همراه در آخرین نسل از تکنولوژی‌های ارتباطی پرداخت و آماری از وضعیت شبکه ارائه داد تا در جریان وسعت کار همراه اول قرار گیرند.

همچنین بخشی از ارائه به تشریح ساختار فنی و چارچوب پلتفرم دیجیتال شاد، سوپر اپلیکیشن روبیکا و ذره بین به عنوان دستاورد‌های ارزنده متخصصان حوزه تکنولوژی کشور اختصاص یافت.

در جریان این بازدید به تفکیک ظرفیت هر پلتفرم دیجیتال که توسط همراه اول طراحی و توسعه یافته است، تشریح و ارتباط آن با توسعه و غنی سازی ساختار «شبکه ملی اطلاعات» ارائه شد.

مدیرعامل همراه اول به نقش پلتفرم‌ها و سکو‌های دیجیتال توسعه یافته در این اپراتور در تناسب شکل گرفته بین ترافیک داخلی و خارجی اشاره داشت و گفت که به واسطه پلتفرم‌هایی نظیر «شاد» که توانست از ترافیک واتساپ نیز سبقت بگیرد، امروز شاهدیم که سهم ترافیک داخلی از خارجی به حدود ۳۰ درصد رسیده است؛ اما با این حال همچنان فاصله بین این دو شاخص زیاد است.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت همراه اول، تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۱۴۴۸۵۰۳، mci.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین