پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۹۵۵
تاریخ انتشار : ۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
بیمه سرمد در راستای گسترش خدمات بیمه‌ای خود، طرح بیمه‌ای پوشش مسئولیت مدنی مدیران ساختمان‌های مسکونی و تجاری را ارائه کرده است.بیمه مسئولیت مدنی مدیر یا هیات مدیره ساختمان‌های مسکونی در قبال ساکنان و اشخاص ثالث، یکی از محصولات جدید بیمه سرمد است که با هدف جبران خسارت جانی و مالی وارد شده به ساکنان ساختمان‌ها و اموال آنان و هم‌چنین اشخاص ثالث طراحی شده است.

شعار سال: مدیران ساختمان‌های مسکونی و اداری و تجاری، در قبال ساکنان و مهمانان مسئولیت دارند. حتی اگر برای نظافتچی، سرایدار، تعمیرکار آسانسور یا تاسیسات اتفاقی بیفتد یا خسارتی به مشاعات ساختمان وارد شود که به دلیل قصور و سهل‌انگاری آن‌ها باشد و مقصر شناخته شوند، موظف به جبران خسارت‌های مالی و جانی هستند.

اما یک پوشش بیمه‌ای می‌تواند امنیت خاطر مدیران ساختمان‌ها را فراهم کند و این نوع خسارت‌های مالی و جانی را جبران کند.

بیمه مسئولیت مدنی مدیر یا هیات مدیره ساختمان‌های مسکونی در قبال ساکنان و اشخاص ثالث، یکی از محصولات جدید بیمه سرمد است که با هدف جبران خسارت جانی و مالی وارد شده به ساکنان ساختمان‌ها و اموال آنان و هم‌چنین اشخاص ثالث طراحی شده است.

در این بیمه‌نامه، هزینه پزشکی و غرامت فوت و نقص عضو در کنار جبران خسارت مالی پوشش داده می‌شود.

هم‌چنین این بیمه‌نامه برای مدیران و هیات مدیره ساختمان‌های تجاری، اداری و پزشکان نیز ارائه می‌شود.

برای تهیه این بیمه‌نامه، می‌توانید به نمایندگان بیمه سرمد در سراسر کشور مراجعه کنید که اطلاعات کامل آنان در وب اپلیکیشن سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir در دسترس شما است.

بیمه سرمد، یکی از شرکت‌های فعال در صنعت بیمه است که با پشتوانه بانک صادرات ایران، کارنامه موفقی در این صنعت دارد. این شرکت با تایید بیمه مرکزی در هشت سال فعالیت خود، سطح یک توانگری مالی را کسب کرده است و با یک شبکه فروش قدرتمند، خدمات بیمه‌ای را به مجموعه‌های بزرگ کشور مانند بانک صادرات ایران، سازمان تامین اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، جهاد دانشگاهی، سازمان فنی و حرفه‌ای و... ارائه می‌کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت شرکت بیمه سرمد، تاریخ انتشار:8شهریور1401،کدخبر:--،sarmadins.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین