پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۳۵۷۷
تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در جلسه مشترک با وزارت جهاد کشاورزی که در راستای بهینه سازی فضا‌های سبز و اردوگاه‌ها برگزار شد گفت: سامانه‌ای در حال راه اندازی است که تمام اطلاعات اردوگاه‌ها در آن ثبت شود تا بتوانیم از فضا‌های اردوگاه‌ها برای استفاده دانش‌آموزان بهره لازم را ببریم.

شعار سال: اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در جلسه مشترک با وزارت جهاد کشاورزی که در راستای بهینه سازی فضا‌های سبز و اردوگاه‌ها برگزار شد، اظهار کرد: وزیر آموزش و پرورش برنامه‌ای را تحت عنوان انسجام در داخل و ارتباط با بیرون سرلوحه کار خود قرار داده است ما نیز این سیاست را به عنوان یک سیاست جدی دنبال می‌کنیم.

وی افزود: سامانه‌ای در حال راه اندازی است که تمام اطلاعات اردوگاه‌ها در آن ثبت شود، امیدواریم بتوانیم از فضا‌های اردوگاه‌ها برای استفاده از دانش‌آموزان بهره لازم را ببریم.

باقرزاده گفت: اصل تربیت در اردوگاه‌ها اتفاق می‌افتد. هدف اصلی ما این است که از این طریق دانش‌آموزان را آموزش دهیم و مهارت‌های مختلف را به آنان بیاموزیم.

فعالیت اداره کل فرهنگی هنری براساس ۲ اصل خواهد بود

عباس مهاجر نیز در این جلسه اظهار کرد: حرکت اداره کل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضای پرورشی برای به سرانجام رساندن فعالیت‌ها، براساس سیاست گذاری و تسهیل گری؛ مدل سازی خواهد بود.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضای پرورشی افزود: باید به صورت عملیاتی براساس شاخص‌های مشخص از اردوگاه‌های کشوری و برخی از اردوگاه‌های استانی بازدید کرد و از شرایط فضای آموزشی آنان اطلاعاتی به دست آورد.

اردوگاه‌ها؛ بهترین مکان برای فرصت سازی

رضا قمرزاده مشاور معاون پرورشی و فرهنگی وزیر نیز در ادامه جلسه گفت: بهترین مکان که می‌توان از تهدید‌ها فرصت ساخت اردوگاه‌ها هستند لذا باید از این فرصت استفاده کرد.

وی همچنین در ادامه اضافه کرد: اردوگاه‌ها باید نماد گردشگری و فرهنگ‌های بومی استان‌ها باشند. قمرزاده پیشنهاد داد اردوگاه‌ها را به مرکز عرضه محصولات فرهنگی استان‌های مختلف و یا مرکز ارائه دستاورد‌های دانش‌آموزان تبدیل کرد.

گفتنی است، در این جلسه پیرامون جزئیات شرایط و ویژگی‌های ۴ اردوگاه کشوری همچنین اردوگاه‌های استانی بحث و گفتگو شد.

 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ انتشار:۳۰ شهریور ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۰۳۳۴۰۹، snn.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین