پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۱۰۶
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۳
اولین کنفرانس بین المللی زنان تاثیر گذار در تهران با حضور مهمانان خارجی و به دعوت رسمی انسیه خزعلی برگزار شد. اما چند سوال مهم در این باره از خانم معاون رئیس جمهور مد نظر است که لازم است ایشان پاسخ معقول و اقناع کننده به آنها بدهد. اول اینکه در شرایط کنونی اقتصادی کشور چه نیازی به این بریز و بپاش ها بود چون مخارج این مهمانی از جیب ایشان که نرفته است، دوم اینکه اهداف و نتابج برگزاری چنین کنفرانسی برای ایران و زنان ایران چه بود؟ سوم اینکه ملاک انتخاب زنان مهمان در این کنفرانس دقیقا چه بود؟ و اینها چه کار تاثیرگذاری انجام داده بودند برای ما و ملت ما؟ چهارم اینکه موضع خانم معاون نسبت به حجاب چرا در عکس گرفتن با مهمانانی که حجاب شرعی از نظر شخص ایشان نداشتند، تفاوت داشت با رویکرد و موضع ایشان در برخورد با بی حجابی در جامعه؟خانم انسیه خزعلی ،مردم منتظر توضیحات شما هستند؛ دورهمی زنانه در منزل شخصی که نگرفته اید! باید پاسخ دهید.

شعار سال: اولین کنفرانس بین المللی زنان تاثیر گذار در تهران برگزار شد و تعدادی از زنان کشور‌های گینه، بورکینافاسو، سریلانکا، استرالیا، ژاپن، چین، قرقیزستان، تایلند، پاکستان، کامرون و صربستان و ... که به دعوت رسمی معاون اموز زنان و خانواده رییس جمهور (خانم انسیه خزعلی) به ایران آمده بودند در آن شرکت کردند.

خانم خزعلی، چه اهداف و نتایجی از کنگره زنان تاثیر گذار عاید شد؟ از کجا مخارج این مهمانی تامین شد؟ پاسخ معقول دهید
بی هیج مقدمه دیگری چند سوال از خانم خزعلی در این باره می‌پرسیم:

۱ – اساساً در شرایطی که کشور در وضعیت نامناسب اقتصادی است (بدان حد که در همین چند روزی که این خانم‌ها در ایران تشریف داشتند، ارزش پول ملی، حدود ۸ درصد کاهش یافت) چه نیازی به این کنفرانس‌ها و همایش‌ها و خاصه خرجی هاست؟ واقعاً چه نیازی؟ (معنای نیاز را که می‌دانید)

خانم خزعلی، چه اهداف و نتایجی از کنگره زنان تاثیر گذار عاید شد؟ از کجا مخارج این مهمانی تامین شد؟ پاسخ معقول دهید
۲ – هر کاری باید هدف و دستاوردی داشته باشد؛ اگر هدف نداشته باشد عبث است و اگر بی نتیجه باشد شکست خورده؛ سرکار خانم بفرمایند هدف از این کنفرانس بین المللی چه بود و چه نتایجی برای کشور داشت؟ بالاخره کنفرانس زنان تاثیر گذار باید یک تاثیرگذاری مثبت و حتی کوچکی برای کشور داشته باشد یا نه؟

مثلاً وقتی مدیران آژانس‌های گردشگری کشور‌ها را به کشوری دعوت می‌کنند، هدف شان آشنا سازی آن‌ها با جاذبه‌ها و امکانات گردشگری است که منتج می‌شود به آوردن توریست توسط آنان به کشور میزبان و کسب درآمد مشترک.

لطفا اهداف و نتایح ملموس و عقل پسند بگویید و کلی گویی‌های نخ نما شده و انشا گونه‌ای مانند آن‌ها صدای ما را بی واسظه شنیدند، جسارتاً به درد خودتان می‌خورد.

خانم خزعلی، چه اهداف و نتایجی از کنگره زنان تاثیر گذار عاید شد؟ از کجا مخارج این مهمانی تامین شد؟ پاسخ معقول دهید
۳ – این بانوان محترمه که تحت عنوان پرطمطراق “تاثیرگذار” از کیسه ملت ایران برایشان خرج کرده اید، دقیقاً چه تاثیرگذاری مثبتی داشته اند؟ اگر برای کشور خودشان کار مفیدی انجام داده اند، چرا ما باید از آن‌ها تجلیل کنیم؟ مگر وکیل و وصی آن‌ها هستیم یا خرجی شان با ماست؟ اگر هم برای ما مردم ایران کار موثری انجام داده اند، بفرمایید کدام شان چه کار اثرگذاری برای ایران کرده اند؟
مثلا آن خانم ۲۵ ساله لبنانی به نام “مایا صباغ” که در زمینه مدلینگ کار می‌کند و در چند فیلم عربی هم نقش‌های کوتاهی بازی کرده و البته چند پست هم علیه اسرائیل گذاشته، با چه ملاک و معیاری زن موثر شده و با پول ملت ایران به ایران آمده است؟ به خاطر مدل بودنش؟ بازیگری اش؟ یا مبارزاتش علیه اسرائیل با گذاشتن چند پست در فضای مجازی؟!

خانم خزعلی، چه اهداف و نتایجی از کنگره زنان تاثیر گذار عاید شد؟ از کجا مخارج این مهمانی تامین شد؟ پاسخ معقول دهید
۴ – واقعاً فکر کرده اید مردم ایران درباره یک بام و دو هوای شما درباره ححاب چه فکر می‌کنند؟ از یک طرف با زنان و دختران ایرانی به خاطر پوششی حتی گاه بهتر از مهمانان خودتان برخورد می‌کنید، ولی در همان حال از جیب همان زنان و دختران ایرانی برای فلان سلبریتی فضای مجازی لبنان که بدون حجاب در رستوران‌های تهران می‌گردد و استوری می‌گذارد، خرج می‌کنید و به عنوان بانوی تاثیر گذار به کنفرانس بین المللی تان دعوت می‌کنید.

نه آن عجز و ناله هایتان که پول و بودجه کم است و نه این بریز و بپاش هایتان (حاضرید ریز هزینه‌ها را اعلام کنید؟)؛ نه آن اصرار مکرر و مؤکدتان بر حجاب و نه این عکس گرفتن هایتان در خود تهران با زنانی که خدا بیامرز مهسا امینی از بعضی هایشان پوشیده‌تر بود.

خانم خزعلی، چه اهداف و نتایجی از کنگره زنان تاثیر گذار عاید شد؟ از کجا مخارج این مهمانی تامین شد؟ پاسخ معقول دهید
خانم انسیه خزعلی!
مردم منتظر توضیحات شما هستند؛ دورهمی زنانه در منزل شخصی که نگرفته اید! باید پاسخ دهید.

 

پاسخ شعار سال :

انسیه خزعلی واقعا چه کاره بید؟! توان فکری اش به این کارها می رسد یا قدرت اجرایی و سازمانیش ؟! پشت داستان را بررسی بفرمائید که اتاق های فکر ، مجددا چه دسته گلی به اسم احیای نام، حفظ جایگاه و موقعیت بین المللی و ...، به آب داده اند و نانش به جیب چه کسانی رفته است. برخی از منتقدین، به درست یا نادرست، نقش خانم خزعلی را بعنوان پای ثابت عکس های خبری و یادگاری در این نشست، تقلیل داده اند.  

انسیه خزعلی می گوید ما زدیم و برپا کردیم، شما هم بگویید آره. 

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت مدارا، تاریخ انتشار:۳ بهمن ۱۴۰۱، کدخبر: ۲۲۶۳۷۸، www.modara.ir

اخبار مرتبط
برچسب ها: انسیه خزعلی ، کنفرانس بین المللی زنان تاثیر گذار در تهران ، مهمانان کنفرانس بین المللی زنان تاثیر گذار در تهران ، مخارج کنگره بین المللی زنان تاثیر گذار از جیب ملت بود یا خزعلی؟ ، مخارج کنگره بین المللی زنان تاثیر گذار ، دعوت انسیه خزعلی از زنان تاثیرگذار کشورها به ایران ، خانم خزعلی مخارج کنگره بین المللی زنان تاثیر گذار از کجا تامین شد؟ ، خانم خزعلی برگزاری کنگره بین المللی زنان تاثیر گذار چه لزومی داشت؟ ، خانم انسیه خزعلی تامین دلار مهمانی زنان تاثیرگذار از کجا بود؟ ، چند سوال از خانم خزعلی درباره کنگره زنان تاثیر گذار ، چه نیازی به این کنفرانس‌ها و همایش‌ها و خاصه خرجی هاست؟ خانم خزعلی ، خانم خزعلی چه نیازی به برگزاری کنگره در شرایط اقتصادی کنونی بود؟ ، هدف از برگزاری کنفرانس بین المللی زنان تاثیر گذار چه بود؟ ، مهمانان کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار چه کار اثرگذاری برای ایران کرده اند؟ ، پاسخ طلبی از انسیه خزعلی ، عملکرد انسیه خزعلی در معاونت امور زنان ، خاصه خرجی های انسیه خزعلی ، خانم خزعلی شما که با بی حجابی مشکل دارید چرا با زنان بی حجاب عکس میگیرید؟ ، موضع خزعلی درباره کمبود بودجه ، موضع انسیه خزعلی درباره برخورد با بی حجابی ، پاسخ طلیب از انسیه خزعلی درباره برگزاری کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار ، خانم انسیه خزعلی آقا پسر کجا تشریف دارند؟ ، انسیه خزعلی از درآمد پسرش از فیلترشکن فروشی هم بگوید ، ملاک دعوت مهمانان کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار چه بود؟ ، خانم خزعلی در همین ایران هزاران زن تاثیرگذار داریم ، دورهمی زنانه انسیه خزعلی با زنان تاثیرگذار ، کدام زنان تاثیرگذار؟ ، سوال از انسیه خزعلی ، انسیه خزعلی همه کاره هیچ کاره کنگره زنان تاثیرگذار ، انسیه خزعلی یک نگاه یک سایه ، پشا پرده های کنگره زنان تاثیرگذار ، فشل بازی ها و حاشیه ها در کنگره زنان تاثیرگدار ، مایا صباغ کیست ، صباغ قاسم آباد ، یک بام و دو هوا درباره حجاب ، آیا انسیه خزعلی در برپایی کنگره زنان تاثیرگذار کاره ای بود؟ ، زنان تاثیرگذار ، کنگره زنان تاثیرگذار ، میهمانی زنانه
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین