پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 January 30
کد خبر: ۳۸۶۱۰۸
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۷
ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: در راستای ارتقاء کیفیت محصولات قابل عرضه در میادین میوه و تره‌بار پایتخت، تعداد ۷۰ بازار از دنباله بازار‌های تره‌بار خارج شد.

شعار سال: ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ، با اشاره به موضوع تفاوت کیفیت محصولات در بازار‌ها و میادین، اظهار کرد: در بحث تفاوت کیفیت، مطالعات دقیقی در میادین میوه و تره بار پایتخت صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران یادآور شد: بر اساس این مطالعات، بخشی از این تفاوت کیفیت مربوط به بازار‌های دنباله بازار‌های پردرآمد ما در سطح شهر بود.

وی ادامه داد: تعداد قابل توجهی از این بازار‌ها به تعداد ۷۰ بازار از دنباله خارج و به طور مستقیم به بهره برداران واگذار شد و همین به خودی خود ارتقاء کیفیت محصولات را به دنبال داشت.

فصاحت همچنین تصریح کرد: در بخشی از این بازار‌ها که بنا به ضرورت همچنان به عنوان بازار‌های دنباله فعالیت می‌کنند، نظارت دقیق بر غرفه‌ها انجام می‌شود که کیفیت محصولات با سایر بازار‌ها برابر باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان اینکه تلاش ما بر این است که تا اوایل اسفندماه امسال، کیفیت محصولات در میادین به سطح قابل قبولی برسد، خاطرنشان کرد: مساله علمی و اجرایی در میادین این است که در هر میدانی که تقاضا بالا داشته باشد، طبعاً کیفیت محصولات نیز در آن میادین بالاتر خواهد بود.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی در پایان گفت: هر چند این موضوع از زمان ابتدای تأسیس میادین میوه و تره بار وجود داشته، اما ما تلاش خود را انجام می‌دهیم که این کیفیت را در تمام میادین و بازار‌ها یکسان کنیم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:۳ بهمن ۱۴۰۱، کدخبر:۱۴۰۱۱۱۰۳۰۱۷۳۳، www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین