پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۸۱۵
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۹
نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا امروز پنجشنبه اعلام کرد که چند روز پیش «تسلیحات ایرانی» از جمله موشک‌های هدایت شونده ضد تانک را از یک کشتی قاچاق در آب‌های بین المللی در خلیج عمان کشف و ضبط کرده است.

شعار سال: نیروی دریایی انگلیس مدعی توقیف یک کشتی ایرانی در دریای عمان شده است.به گزارش رویترز، نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا امروز پنجشنبه اعلام کرد که چند روز پیش «تسلیحات ایرانی» از جمله موشک‌های هدایت شونده ضد تانک را از یک کشتی قاچاق در آب‌های بین المللی در خلیج عمان کشف و ضبط کرده است.

تسلیحات ایرانی از جمله موشک‌های هدایت شونده ضد تانک را از یک کشتی در دریای عمان ضبط کردیم
وزارت دفاع بریتانیا مدعی شد: این کشتی در هنگام شب با سرعت زیاد از سمت جنوب ایران درحال حرکت بود که توسط یک هواپیمای جاسوسی و شناسایی بدون سرنشین آمریکایی ، شناسایی و همچنین توسط یک هلیکوپتر انگلیسی ردیابی گردید. گفته شده این کشتی توسط تیمی از تفنگداران دریایی سلطنتی مستقر در ناو لنکستر متوقف شده است. 

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند۱۴۰۱، کدخبر: ۷۱۷۲۹۲، www.entekhab.ir .

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین