پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۹۳۰
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۳
جای تشکر دارد که برخورد با فساد در جریان است. اما همزمان باید تعجب کرد که چرا اختلاس شش میلیاردی در سازمان میادین دیده می شود و زد و بندای چند صد میلیاردی را کسی پیگیری نمی کند؟ وضعیت حاشیه های بالغ بر هزار میلیارد تومان سازمان تعاون روستایی برای میوه شب عید چرا به فراموشی سپرد شد؟ قادری فر الان کجاست ( شنیده ها می گوید که آزاد است)؟ لعنت بر منحرف کنندگان عدالت و عدالت جهت دار. پیشنهاد دهند و مجری خط دوچرخه سواری در تهران با وجود کمبود منابع شهرداری چه کسی بود؟ الان کجاست؟ پیمانکار طرح چه کسی بود، الان کجاست؟

شعارسال: ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین شهرداری تهران در یکصد و سی و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اختلاس میلیاردی در سازمان میادین گفت: این اختلاس متعلق به دوره قبل بوده و خودمان در این رابطه بررسی‌ها را انجام داده‌ایم.

اختلاس شش میلیاردی در سازمان میادین دیده می شود و زد و بندهای چندین صد میلیاردی خیر؟

وی ادامه داد: سه نفر با تبانی با مدیر قبلی که به زیرمجموعه خود اعتماد بی جا کرده بود ۶ میلیارد تومان اختلاس کردند این افراد بنا داشتند تا ۳۰ میلیارد تومان این اختلاس انجام شود و حتی یک نفر اقامت کانادا هم گرفته بود اما این موضوع را زود متوجه شدیم و جلوی آنها را گرفتیم. فصاحت تصریح کرد: این معاون در دوره قبل منصوب شده بود که او را عزل کردم.

پایگاه خبری تحلیلی شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت گسترش نیوز، تاریخ انتشار: 16 اسفند 1401،کدخبر: 288998، www.gostaresh.news

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین