پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۷۱۰۷
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ گفت: در جلسه امروز کمیسیون مقرر شد تا سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت در سال آینده به ۴۲ درصد افزایش پیدا کند.

شعار سال: رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ کل کشور با اشاره به نشست امروز کمیسیون متبوعش گفت: ایراداتی گرفته شده از سوی شورای نگهبان و هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص عموماً قابل رفع هستند و نیاز به گفتگو‌های مشترکی دارد که این گفتگو‌ها شروع شده است.

وی افزود‌: ما در جلسه امروز کمیسیون تلفیق ایرادات جزئی را رفع کردیم و مهم‌ترین مسئله‌ای که امروز مورد بررسی نمایندگان قرار گرفت، بحث سهم صندوق توسعه ملی در بودجه ۱۴۰۲ بود که از ۴۰ درصد به ۴۲ درصد افزایش یافت.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: احتمالاً شورای نگهیان تا پایان امشب بررسی کلیه تبصره‌های لایحه بودجه را به اتمام می‌رساند و ما فردا نیز در دو نوبت صبح و عصر جلسه کمیسیون تلفیق را خواهیم داشت.

زارع ادامه داد: روز چهارشنبه نیز جلسه علنی مجلس در دو شیفت صبح و عصر به بررسی مصوبات کمیسیون تلفیق می‌پردازد و در نهایت نیز رای‌گیری صورت می‌گیرد؛ بنابراین نشست علنی فردای مجلس با دستور کار عادی دنبال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: البته به دنبال این هستیم که جلسه‌ای به منظور بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه با اعضای این شورا داشته باشیم. عصر امروز نیز هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق نشستی را با اعضای هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام برای همین منظور برگزار خواهد کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار:۲۲ اسفند ۱۴۰۱، کدخبر: ۲۸۶۶۹۲۷، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین