پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - 2023 June 08
کد خبر: ۳۸۷۳۳۱
تاریخ انتشار : ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۵
علی عسکری سرپرست بانک مسکن با اعلام اینکه ۳۸۳ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن آورده‌ای واریز نکرده‌اند، گفت: تاکنون قرارداد ۲۲۳ هزار و ۳۹۸ واحد این طرح امضا شده است.

شعار سال: علی عسکری با یادآوری افتتاح حساب ۸۹۴ هزار و ۱۶۸ نفر در بانک افتتاح حساب کرده‌اند، اظهار کرد: از این تعداد ۲۲۵ هزار و ۳۳۳ نفر بیش از ۴۰ میلیون تومان، ۶۹ هزار و ۹۶۳ نفر ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان، ۲۱۵ هزار و ۴۲۷ نفر تا ۳۰ میلیون تومان پرداخت کرده‌اند و مابقی (۳۸۳ هزار و ۴۴۵ نفر) واریزی نداشته‌اند.

وی افزود: تاکنون قرارداد ۲۲۳ هزار و ۳۹۸ واحد به مبلغ ۷۵ هزار و ۶۹۱ میلیارد تومان امضا شده است.

وی با بیان این‌که به‌زودی قرارداد ۱۷ هزار و ۸۲۷ واحد امضا می‌شود، اضافه کرد: در مجموع تعداد تسهیلات پرداختی برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن معرفی شده از سوی وزارت راه و شهرسازی به ۲۴۰ هزار نفر خواهد رسید.

سرپرست بانک مسکن مجموع واریزی به پروژه‌ها را ۵۶ هزار و ۹۱۴ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: حدود ۲۰ درصد پروژه‌های نهضت ملی مسکن کمتر از ۳۰ درصد، ۴۵ درصد بین ۳۰ تا ۷۰ درصد و ۲۵ درصد نیز پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد دارند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار:۱ فروردین ۱۴۰۲، کدخبر: ۲۸۷۰۳۵۶، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین