پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۴۴۳۱
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۱
شایان نادری رئیس سازمان امور عشایری از تغییر و به‌روزرسانی تشکیلات این سازمان برای بهبود خدمات رسانی ها و کیفیت زندگی عشایر خبر داد. چهار راهبرد توسعه تولید گوشت قرمز، توسعه گردشگری، عرضه صنایع دستی و توسعه کشت گیاهان داروئی ، راهبردهای مهم برای بهبود کیفیت زندگی عشایر در سال ۱۴۰۳بوده که متناسب با زیست بوم هر استان اولویت بندی و عملیاتی می‌شوند. توسعه زنجیره تولید گوشت قرمز اولویت و راهبرد اول و توسعه گردشگری در زیست بوم‌های عشایر نیز راهبرد بعدی سازمان در سال جاری است.

شعارسال: شایان نادری در نشست با جامعه عشایر استان خراسان شمالی در استانداری گفت: همت سپاه پاسداران، بسیج و دستگاه‌های اجرایی برای حل مشکلات عشایر قابل ستایش است، چون رفع مشکلات عشایر برای تمام مدیران ارزشمند و مهم است.

وی با بیان اینکه مکلف شدن وزارت خانه‌ها برای حل مشکلات جامعه عشایر از پیگیری‌های جدی دولت سیزدهم است، افزود: این موضوع نشان از اهمیت و جایگاه جامعه عشایر در نزد دولت دارد.

تغییر ساختار خدمات رسانی در سازمان امور عشایری کشور

نادری با تاکید بر اینکه خط مقدم اقتصاد مقاومتی و امنیت غذایی، عشایر هستند، گفت: در ساختار جدید سازمان عشایر ایران، موضوعات فرهنگی، آموزشی جامعه عشایر پیگیری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: خدمات رسانی به جامعه عشایری واقعی ادامه می‌یابد. برای تسهیل در اعطای تسهیلات به عشایر، سخت گیری‌های خارج از ضوابط بانک‌ها پیگیری می‌شود.

وی تقویت تعاونی‌ها در سه استان خراسان شمالی٬ رضوی و گلستان را مورد توجه قرار داد و گفت: وظیفه تعاونی‌ها فقط توزیع آرد و ... نیست بلکه باید با قوت تکمیل زنجیره‌های ارزش گوشت و پشم و ... را پیگیری کنند.

نادری در بخش دیگر از سخنان خود، تکمیل پروژه‌های ناتمام را از اولویت‌های مهم سازمان عشایر کشور عنوان کرد و گفت: پروژه جدیدی تعریف نخواهد شد تا با تکمیل پروژه‌های موجود شاهد سرعت خدمات‌رسانی باشیم.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 25فروردین1403، کدخبر: 3067760، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین