پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۴۸۱۷
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۹
رئیس سازمان محیط زیست گفت، درخصوص رود ارس جلسه بسیار خوبی در کشور ارمنستان برگزار شد و ما پیگیر رفع آلودگی رود ارس هستیم.سلاجقه بیان کرد ما رود را کاملا پایش می‌کنیم و آن آلودگی‌هایی که مطرح هست به هیچ عنوان واقعیت ندارد. البته آلودگی‌هایی دارد ولی آنگونه ضررهایی که مطرح می‌شود را ندارد. به نظر می رسد که مناسبات سیاسی با کشور ارمنستان و بارتنشی بالای حاکم بر منطقه ، سبب شده که مباحث محیط زیستی ارس در اولویت دوم قرار گرفته و استلزامات سیاسی بعنوان اولویت فعالیتی باشد.

شعارسال: علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیئت دولت در جمع خبرنگاران طی سخنانی در خصوص مباحث مطرح شدن درباره آلودگی‌های مطرح در رود ارس گفت: موضوع رود ارس چندین سال مطرح است و در این خصوص بنده خود مسئولیت داشتم و ضمن آنکه مسئولیت اصلی در این مورد به سازمان محیط زیست سپرده شده است.

پیگیر رفع آلودگی رود ارس هستیم + آلوده هست ، اما اونجورا نیست؟

وی افزود: درخصوص رود ارس جلسه بسیار خوبی در کشور ارمنستان برگزار شد و وضعیت بسیار خوب بود که متاسفانه طرف مقابل مسائلی را مطرح کرده است و ما از طرف وزارت خارجه پیگیر آن هستیم و ان شالله مشکلات را مرتفع خواهیم کرد.

سلاجقه بیان کرد: ما رود را کاملا پایش می‌کنیم و آن آلودگی‌هایی که مطرح هست به هیچ عنوان واقعیت ندارد. البته آلودگی‌هایی دارد، ولی آنگونه ضرر‌هایی که مطرح می‌شود را ندارد.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 26اردیبهشت1403، کدخبر: 3086261، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین