پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 17
کد خبر: ۳۹۵۱۱۶
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۲
واقعا بعضی از مدیران اجرایی با چه استاندارد فکری و چه منظومه شناختی منتصب شده اند، جای بحث دارد. برخی از این عزیزان فکر می‌کنند که بازار را می‌توان با بگیر و ببند، تحت کنترل درآورد. دور بودن از واقعیات اجتماعی و دل سپردگی بعضا پارانوئدی به تخیلات، شعارگرایی و امید واهی بخشیدن را می‌توان بعنوان نوعی اتهام در انتصابات دنباله گیری کرد. از آقای محمد غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، انتظار توضیح داریم.

شعارسال: شورای مسکن استان، میزان افزایش اجاره مسکن را در سال ۱۴۰۳ برای شهر تهران ۲۶ و برای شهر‌های استان ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته تصویب کرد که انشاءالله مورد عمل قرار خواهد گرفت و در جلسه بعدی نیز گزارش از اتحادیه املاک در این خصوص خواهیم گرفت.

براساس اظهارات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، براساس قانون در شورای هماهنگی مسکن استان نرخ افزایش اجاره بها تعیین شده است.

سقف افزایش اجاره مسکن در تهران برای سال ۱۴۰۳، به میزان ۲۶ درصد اعلام شد + باشعه

رئیس هیات عامل صندوق ملی مسکن با بیان اینکه پیشنهاد افزایش وام طرح نهضت ملی مسکن به ۷۰۰ میلیون تومان را به شورای پول و اعتبار ارائه کرده‌ایم، گفت: واحد‌های آغاز شده طرح نهضت ملی مسکن از ۲.۶ میلیون واحد عبور کرد و بیش از ۴۰۰ هزار میلیارد تومان به این طرح اختصاص یافته است.

غراوی اظهار کرد: پیشنهادمان در این زمینه را تصویب کردیم و در مرحله بعدی در شورای عالی مسکن کشور به تصویب نهایی خواهید رسید و ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

تعداد بازدید : 1

سال گذشته دولت در هفتمین جلسه شورای عالی مسکن سقف مجاز افزایش اجاره‌بها برای تهران را ۲۵ درصد و برای سایر شهر‌ها ۲۰ درصد تصویب کرد.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از دنیای اقتصاد، تاریخ انتشار: 20خرداد1403، کدخبر:4076829، donya-e-eqtesad.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین