پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 17
کد خبر: ۳۹۵۳۲۴
تاریخ انتشار : ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۴
طیب نیا عامل اصلی تورم در ایران را کسری بودجه دولت می داند. معتقد است در این شرایط باید بستر را برای کاهش مالیات مودیان خرد فراهم کرد. چرا که در غیر این صورت وارد رکود می شویم و هزینه رکود بشدت بیشتر از تورم و کسری بودجه است. مالیات ستانی را باید از پنج درصد اصلی گرفت و ..... سوال اینجاست که آیا این ادبیات برای جناب سبحانیان آشنا نیست؟ شعار سال چقدر در این موضوعات به جناب رئیس سازمان مالیاتی توصیه ها و هشدارهای مشفقانه داده است؟ حتما باید با فشار قانون و نظارت و امنیت، سر شما آور شویم تا فهم لازم حاصل و حادث گردد؟ حتما باید در فشار رقابت انتخاباتی قرار گیرید تا اقدام به اصلاح کارها کنید؟ ده فرمان در روز تصدی پست را یادت هست جناب سبحانیان؟ حیف که محدودیت های عدیده قانونی داریم. اگر حاکمیت اندکی اختیارات به ما می داد ، می دید که چطور لشکر به لشکر مدیران دولتی را مثل ساعت وادار به حرکت و انجام وظیفه می کردیم.

شعارسال: علی طیب نیا گفت: طرح ویژه برای تولید کنندگان داریم. نرم افزار لازم نوشته شده است بانک اطلاعاتی لازم طراحی شده است. اشخاص حقوقی وقتی سرمایه گذاری می‌کنند مشمول معافیت هستند.

تعداد بازدید : 3

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین