سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۲۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
گروه تخصصی موضوعات اقتصادی، طی تحقیقی ۱۰ شغل برتر جهان در ۱۰ سال آینده را مشخص کرد.
شعارسال:گروه تخصصی موضوعات اقتصادی، طی تحقیقی ۱۰ شغل برتر جهان در ۱۰ سال آینده را مشخص کرد.

گروهی تخصصی که موضوعات اقتصادی را پیش بینی می‌کنند (کیپلینگر) در تحقیقی با استفاده از داده‌های اداره آمار کار، ۷۵۶ شغل محبوب در ایالات متحده آمریکا را بررسی کردند.

کیپلینگر، قوی‌ترین حوزه‌های کاری را تا ده سال آینده یعنی زمانی بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۶ را ارزیابی کرده و در این ارزیابی حقوق پرداختی و همچنین میزان آموزش مورد نیاز را هم لحاظ شده است.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط این گروه، از جمله ۱۰ شغل برتر جهان طی ۱۰ سال آینده می توان به ۱- توسعه دهنده اپلیکیشن‌ها ۲-تحلیلگر سیستم‌های کامپیوتری ۳- پرستاری ۴- فیزیوتراپیست‌ها ۵- مدیر خدمات بهداشتی ۶- دستیار پزشک ۷- افراد متخصص در حوزه بهداشت دهان و دندان ۸- تحلیلگر بازار ۹- مشاور شخصی مالی و ۱۰-گفتاردرمانی اشاره داشت.

در ادامه اینفوگرافیک مربوط به ۱۰ شغل برتر جهان در ۱۰ سال آینده را مشاهده می کنید.شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار 15 خرداد97، کد خبر: 6548702، www.yjc.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین