پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۸۷۷۱
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران دستگاه های اجرایی، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بعنوان نمونه، بررسی سایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و برخی سایت های زیر مجموعه آن ، نشان دهنده مشکی بودن آرم الله وسط پرچم است.
شعار سال : پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران دستگاه های اجرایی، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بعنوان نمونه، بررسی سایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و برخی سایت های زیر مجموعه آن ، نشان دهنده مشکی بودن آرم الله وسط پرچم است. این در حالی است که آرم الله پرچم ایران قرمز تعیین شده است.

وضعیت اشتباه پرچم در وبسایت وزارت صمت و برخی سایت های مرتبط با زیر مجموعه های آن وزارتخانه را در گزارش زیر مشاهده می کنید.
لازم به ذکر می باشد که این بررسی در تاریخ(4 مهر 1397) صورت گرفته است.

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعارسال
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین