site traffic analytics نامه جمعی از دانشگاهیان به وزیر ورزش + نامه | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۱۵۱۷
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران در نامه‌ای خطاب به وزیر ورزش خواستار ارائه توضیح درباره دلایل رد صلاحیت امیررضا خادم در انتخابات فدراسیون کشتی شدند.تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این نامه از وزیر ورزش خواستند به طور واضح برای جامعه ورزشی و دانشگاهی دلایل رد صلاحیت امیررضا خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی را توضیح دهد.

شعار سال: جمعی از اساتید دانشگاهی و اعضای هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران در نامه‌ای به مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان خواستار ارائه توضیح از سوی وزارت ورزش درباره دلایل رد صلاحیت امیررضا خادم، یکی از قهرمانان برجسته ورزش ایران و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی شدند.

تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این نامه از وزیر ورزش خواستند به طور واضح برای جامعه ورزشی و دانشگاهی دلایل رد صلاحیت امیررضا خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی را توضیح دهد.

متن کامل این نامه به این شرح است:

انتخابات پرحاشیه فدراسیون کشتی پس از ماه‌ها سرانجام صبح روز چهارشنبه با حضور 7 کاندیدا برگزار شد که در نهایت علیرضا دبیر با کسب اکثریت آرا در دور دوم به عنوان رییس جدید این فدراسیون انتخاب شد، این در حالی بود که امیررضا خادم و عباس جدیدی دو چهره عنوان‌دار کشتی ایران و جهان از سوی مراجع ذی‌صلاح برای حضور در انتخابات تایید نشدند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار 26تیر 98، کد خبر: 98042614072، www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین