site traffic analytics کنایه وزیر جوان به مدیران پیر کابینه روحانی | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۳۹۶۴
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
پس از موافقت شورای‌عالی اداری با کاهش میزان سن لازم برای تصدی سطوح مدیریتی، کابری در اینستاگرام در سوالی از وزیر ارتباطات پرسید که "کدام وزرا رفتنی هستند؟" و با پاسخ آذری جهرمی روبرو شد. وزیر ارتباطات نوشت: قانون بقای مدیران پیر، جایی نمیرن از یک صندلی به صندلی دیگر منتقل می شوند.

شعارسال: پس از موافقت شورای‌عالی اداری با کاهش میزان سن لازم برای تصدی سطوح مدیریتی، کابری در اینستاگرام در سوالی از وزیر ارتباطات پرسید که "کدام وزرا رفتنی هستند؟" و با پاسخ آذری جهرمی روبرو شد. وزیر ارتباطات نوشت: قانون بقای مدیران پیر، جایی نمیرن از یک صندلی به صندلی دیگر منتقل می شوند.

گفتنی است؛ شورای‌عالی اداری در یکصد و هشتاد و سومین جلسه مورخ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور و به منظور ایجاد زمینه مناسب برای استقرار دانش‌گرایی و شایسته‌سالاری مبتنی بر اخلاق اسلامی در نصب و ارتقا مدیران، به استناد بند (۱۱) ماده (۱۱۵) قانون مدیریت خدمات کشوری، ضمن اصلاح مصوبه «برنامه آموزش و تربیت مدیران آینده دستگاه های اجرایی»، با کاهش میزان سن لازم برای تصدی سطوح مدیریتی موافقت کرد.


شعارسال ، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری آخرین خیر ، تاریخ انتشار: 8 مرداد 1398 ، کدخبر:5502465  www.akharinkhabar.ir ،

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین