site traffic analytics اتمام زود هنگام حجم ترافیک اینترنت ارتباطی به مخابرات ندارد | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۱۷۴۵
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
مدیر مخابرات منطقه کردستان به برخی شایعات مبنی بر اتمام زودهنگام حجم ترافیک اینترنت توسط این شرکت و دیگر اپراتورهای ارائه دهنده این سرویس اشاره کرد و گفت: این موضوع به نوع مصرف مشترکان باز می گردد و ارتباطی با سرویس دهنده ندارد.

شعارسال: مدیر مخابرات منطقه کردستان به برخی شایعات مبنی بر اتمام زودهنگام حجم ترافیک اینترنت توسط این شرکت و دیگر اپراتورهای ارائه دهنده این سرویس اشاره کرد و گفت: این موضوع به نوع مصرف مشترکان باز می گردد و ارتباطی با سرویس دهنده ندارد.

آزاد حکمت صبح امروز در گفت و گو با خبرگزاری برنا در کردستان گفت: مشترکان اینترنت اغلب کاربر فضای مجازی هستند و از پُست های تصویری و ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی زیاد استفاده می‌کنند که همین موضوع باعث افزایش مصرف حجم اینترنت آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه استفاده از شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام بدلیل مصرف زیاد در کاهش حجم ترافیک اینترنت بسیار موثر است، افزود: استفاده از این شبکه‌ها پهنای باند و حجم اینترنت زیادی را مصرف می‌کند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان به استفاده مشترکان از فیلترشکن برای ورود به شبکه‌های مجازی(از جمله تلگرام) نیز اشاره کرد و یادآور شد: مصرف اینترنت شبکه‌های فیلتر شده، به نرخ خارج از کشور محاسبه می‌شود.

حکمت شایعات مربوط به دخالت مخابرات و اتمام زودهنگام حجم ترافیک اینترنت را از سوی این شرکت برای افزایش درآمد رد کرد و گفت: ثبت اطلاعات مربوط به ثبت نام و شارژینگ مشترکان اینترنت به صورت سامانه‌ای و اتوماتیک است و کسی در آن دخالت ندارد.

وی تاکید کرد: مخابرات به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان سرویس اینترنت، صادقانه با مشترکان برخورد می‌کند و به صرفه ترین سرویس‌ها را به مشترکان معرفی و ارائه می‌دهد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان افزود: مشترکان می‌توانند برای اطمینان از جزئیات مصرف اینترنت خود به حوزه تجاری این شرکت مراجعه کرده تا تست ترافیک مصرفی خود را دریافت کنند.


شعارسال ، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: 16 شهریور 1398 ، کدخبر:895134 www.borna.news،

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین