پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۴۶۷۵۴
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سبد حمایت معیشتی و یارانه نقدی هیچ ارتباطی با هم ندارند و ثبت‌نام برای دریافت سبد حمایتی موجب قطع یارانه نقدی نمی‌شود.

شعارسال: محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: اگرچه تمکن مالی در پرداخت هدفمندی یارانه نقدی و سبد حمایت معیشتی دولت مورد توجه است، اما این دو مجموعه هیچ ارتباطی با هم ندارند.

وی افزود: مجموعه پرداخت هدفمندی یارانه در سازمان هدفمندی یارانه انجام می‌شود و پرداخت سبد حمایت معیشتی بر عهده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و اینگونه نیست که اگر برای دریافت طرح حمایت معیشتی ثبت نام کنند یارانه آن‌ها قطع می‌شود.

وزیر کار درباره پرداخت سبد حمایتی به ۶۰ میلیون نفر، تاکید کرد: این واقعیت، غیرقابل انکار است. وی اضافه کرد: ضریب خطای طرح‌های حمایتی در جهان چهار تا پنج درصد است و در رسیدگی‌ها تعلل نمیکنیم.


شریعتمداری تصریح کرد: در اینکه دولت یک ریال از افزایش قیمت بنزین را در بودجه عمومی هزینه نمی‌کند نیز تردید نیست. وزیر کار درباره پرداخت سبد حمایت به زنان سرپرست خانوار، گفت: به همه زنان سرپرست خانوار که تک نفره باشند و درآمد آن زیر پنج میلیون تومان باشد، سبد حمایتی پرداخت شده است و چنانچه انجام نشده نباشد به زودی پرداخت می‌شود.

وی افزود: در بین برخی زنان سرپرست خانوار، کارفرمایانی وجود دارد که بیشتر از سه نفر برای آن‌ها کار می‌کنند و سبد حمایتی برای آن‌ها پرداخت نشده است.

شریعتمداری با بیان اینکه در پرداخت سبد حمایتی معیار‌های مختلف مورد توجه قرار گرفته است، ادامه داد: در مرحله اول اگر دسترسی به همه اطلاعات نداشتیم، با ثبت نام افراد برای دریافت سبد حمایتی، اطلاعات بانکی مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی تاکید کرد: هدف دولت این است که همه کسانی که دارای استحقاق هستند به هیچ عنوان از دریافت سبد حمایتی دور نمانند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری خبرآنلاین ، تاریخ انتشار:  6 آذر 1398 ، کدخبر:   1325239 ، www.khabaronline.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین