پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۵۴۴۵۷
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
دکمه درخواست رمز دوم پویا پیامکی به صفحات پرداخت اینترنتی و نرم افزارهای پرداخت افزوده و مشتریان بانک‌های ملت و پارسیان می‌توانند از طریق دریافت کنند.

شعار سال:با هماهنگی شبکه بانکی و پرداخت، تمامی صفحات پرداخت اینترنتی و نرم افزارهای پرداخت تغییری ظاهری داشته‌اند و دکمه‌ای تحت عنوان «درخواست رمز دوم» به آنها افزوده شده که باتوجه به عملیاتی شدن سامانه هریم (هدایت رمز یکبار مصرف) در گام اول برای بانک‌های ملت و پارسیان، مشتریان این بانک‌ها که رمز دوم پویا خود را فعال کرده‌اند، می‌توانند برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف با فشردن دکمه درخواست رمز، یک رمز دوم پویا با اعتبار 120 ثانیه را سریع و آسان از طریق پیامک و سرشماره بانک عامل خود دریافت کنند.

رمز دوم پویا

نمونه‌ای از درگاه IPG دارای دکمه درخواست رمز پویا؛ بزودی با عملیاتی شدن سامانه هریم در تمامی بانک‌ها و اجرای کامل طرح رمز پویا، مشتریان سیستم بانکی می‌توانند با فشردن یک دکمه رمز یکبار مصرف را از بانک صادرکننده کارت دریافت و به سادگی از رمز پویای پیامکی برای انجام تراکنش‌های بدون حضور کارت از جمله خرید اینترنتی، پرداخت قبوض و خرید شارژ و کارت به کارت استفاده کنند.

 رمز دوم پویا

بعد از فشردن دکمه درخواست رمز پویا باید چند ثانیه منتظر باشید تا بانک صادرکننده درخواست شما را بررسی و یک رمز یکبار مصرف به شماره تلفن همراه تایید شده شما ارسال کند که در نهایت با استفاده از آن قادر به انجام تراکنش با امنیت بالا هستید.

رمز دوم پویا

 

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  سایت خبری رویداد 24، تاریخ انتشار:18 دی1398، کد خبر:www.rouydad24.ir،200421/

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین