site traffic analytics یک ساعت آموزشی به دلیل تعطیلی‌های اخیر مدارس اضافه می‌شود | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۵۹۴۰۲
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸
وزیر آموزش و پرورش درباره برنامه‌ریزی این وزارتخانه برای جبران ساعات آموزشی مدارس به دلیل تعطیلی‌های اخیر، گفت: یک ساعت به هر روز مدارس افزوده خواهد شد، یا اینکه از ظرفیت روز‌های پنج‌شنبه برای جبران این تعطیلی‌ها استفاده شود.
شعارسال: محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره برنامه‌ریزی این وزارتخانه برای جبران ساعات آموزشی مدارس به دلیل تعطیلی‌های اخیر، گفت: به همه مدارس ابلاغ شده است که به دلیل تعطیلی‌های مختلف، دانش‌آموزان بیشتر در کلاس درس حاضر شوند.


وی درباره جزئیات بیشتر این برنامه‌ریزی، افزود: یک ساعت به هر روز مدارس افزوده خواهد شد، یا اینکه از ظرفیت روز‌های پنج‌شنبه برای جبران این تعطیلی‌ها استفاده شود.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این اختیار به مدارس و همچنین مدیران استانی داده شده است تا با نظارت بیشتر این برنامه را اجرایی کنند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 16 بهمن 1398 ، شماره خبر: 2196649 ، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین