پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۸۹۵
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۹
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه زمین خواری بلای جان گیلان شده است، خاطرنشان کرد: زمین خواری موجب آسیب به محیط زیست و از بین رفتن منابع طبیعی می شود.

شعار سال: آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار اعضای ستاد نماز جمعه سیاهکل اظهار کرد: سیاهکل مرکز راهبردی در جذب گردشگر است.

وی به آسیب های کارخانه سیمان به منابع طبیعی و محیط زیست منطقه دیلمان اشاره کرد و افزود: اهمیت آسیب های زیست محیطی بیش از آسیب های نبود اشتغال است.

امام جمعه رشت با اشاره به زادگاه سلار دیلمی در دیلمان، بیان کرد: یک هزار سال قبل سلار دیلمی از علمای مورد احترام دیگر عالمان دین و مردم بود و این جای بسی افتخار است.

آیت الله فلاحتی، خواستار حمایت از سرمایه گذاران در راستای توسعه مناطق شد و تصریح کرد: اگر کسانی بخواهند در استان و شهرستان ها سرمایه گذاری کنند به طوری که آسیبی به محیط زیست وارد نشود، مورد حمایت است.

نماینده ولی فقیه در گیلان به برداشت بی رویه شن و ماسه از رودخانه ها اشاره کرد و گفت: حریم رودخانه ها در حال از بین رفتن است.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر استفاده از مدیران بومی در مناطق، گفت: نگاه دسته دومی در انتصاب مدیران و پروازی بودن مسئولان پدیده ای بسیار زشت برای استان است.

وی، سیاهکل را یکی از زیباترین مناطق گیلان دانست و یادآور شد: نبود تجهیزات از معضلات شهرستان سیاهکل است.

آیت الله فلاحتی به ارائه گزارش امام جمعه سیاهکل در فعالیت مدیران در بارش برف اخیر اشاره کرد و افزود: پای کار بودن مسئولان سیاهکل در بحران برف جای افتخار است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر حفظ حرمت هیات امنای مساجد، بیان کرد: تلاش کنید جوانان در هیات امنای مساجد باشند.

وی، انتخاب بخشداران از نیروهای بومی را تاثیرگذار دانست و یادآور شد: نگاه دسته دومی در انتخاب مدیران سیاهکل قابل پذیرش نیست.

نگاه دسته دومی به سیاهکل رنج آور است

امام جمعه سیاهکل نیز در دیدار مذکور با اعلام رضایتمندی از مدیران این شهرستان نسبت به فعالیت های انجام شده در برف اخیر، گفت: نگاه دسته دومی مدیران استان نسبت به سیاهکل رنج آور است.

حجت الاسلام محمدعلی کریمی، نبود حوزه علمیه را از نیازهای سیاهکل عنوان کرد و افزود: نبود اداره اوقاف از مشکلات شهرستان سیاهکل است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ 29 بهمن 98، کد خبر: 98112820629، www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین