site traffic analytics جزئیات بسته حمایتی دولت برای اقشار آسیب دیده از کرونا | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۶۵۶۸
تاریخ انتشار : ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
پس از پرداخت بسته‌های نقدی حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا، سازمان برنامه و بودجه کشور تعداد پرداخت آن را اعلام کرد.

شعار سال: دولت روز سه شنبه مصادف با ۲۷ اسفند اقدام به واریز بسته حمایت نقدی به حساب عده‌ای از اقشار آسیب دیده از کرونا کرد.

 بسته‌هایی که از ۲۰۰ هزار تومان آغاز و به ۶۰۰ هزار تومان بر اساس ابعاد خانوار‌ها می‌رسید. این افراد بر اساس بانک‌های اطلاعاتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی و به سازمان برنامه و بودجه معرفی شدند.
این روز‌ها بیشترین سوال این اقشار این است که دولت تا چند ماه این بسته‌ها را واریز می کند؟ پاسخ این سوال را محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور این طور داده و می‌گوید: قرار بود این بسته‌های واریز به مدت ۳ ماه به حساب سرپرستان خانوار‌ها آسیب پذیر واریز شود که با تاکید رئیس جمهور این بسته‌ها به مدت ۴ ماه به حساب این افراد که کسب و کار مشخص و درآمد ثابتی ندارند واریز می‌شود.

بنابر این بسته حمایتی نقدی ویژه اقشار آسیب دیده از کرونا به مدت چهار ماه یعنی تا پایان خرداد به هر ماه به حساب این ۳ میلیون نفر واریز خواهد شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ 29 اسفند 98، کد مطلب: 7080893: www.yjc.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین