پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۱۵۳۴
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
روز‌های اولی که کرونا آمد، خیلی‌ها جدی بودنش را باور نمی‌کردند یا شاید خیلی‌هایمان دچار سردرگمی بودیم. آن روز‌ها آمار‌های ابتلا و مرگ‌ومیر کمتر بود و فاصله‌گذاری به شکلی که از اوایل فروردین اجرا شد، آغاز نشده بود. بسیاری از مغازه‌ها و کسب‌وکار‌ها تا چند هفته فعال بودند و تا مدتی، ممنوعیت فعالیت کسب‌وکار‌های پرریسک مثل روز‌های اخیر جدی نشده بود.

شعارسال:روز‌های اولی که کرونا آمد، خیلی‌ها جدی بودنش را باور نمی‌کردند یا شاید خیلی‌هایمان دچار سردرگمی بودیم. آن روز‌ها آمار‌های ابتلا و مرگ‌ومیر کمتر بود و فاصله‌گذاری به شکلی که از اوایل فروردین اجرا شد، آغاز نشده بود. بسیاری از مغازه‌ها و کسب‌وکار‌ها تا چند هفته فعال بودند و تا مدتی، ممنوعیت فعالیت کسب‌وکار‌های پرریسک مثل روز‌های اخیر جدی نشده بود.

یکی از اِلمان‌های شهری که در این مدت گاه به چشم می‌آمد، مانکن‌های پشت ویترین مغازه‌ها در کنار خیابان و داخل پاساژ‌ها بود؛ آدمک‌های ساکت و ساکنی که مثل همیشه لباس‌های رنگارنگ به تن داشتند و گاه برای هشدار یا همرنگی با جماعت یا جلب توجه، ماسکی به چهره سردشان زده بودند. بعد هم که لباس‌فروشی‌ها و پاساژ‌ها تعطیل شدند، بعضی‌هایشان را پارچه‌پیچ کردند تا حالا که بازدیدکننده و خریداری نیست، لااقل خاکی نشوند. این آدمک‌ها همیشه همینطور ساکت و بی‌روح بودند، اما لابد دلِ نداشته‌شان خوش بود به اینکه دیده می‌شدند. این روزها، اما در خاموشی فرو رفته‌اند و فراموش شده‌اند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از سایت خبری تحلیلی عصر ایران   ،تاریخ انتشار:  31 فروردین    1399،کدخبر:724160 ،www.asriran.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین