پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۹۱۰۴۰
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
مدیرکل دفتر قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی اظهار داشت: واحد‌های عرضه که هر ساله با همکاری نهاد‌های مختلف راه‌اندازی می‌شدند امسال وجود نخواهند داشت و اگر در جایی دام زنده عرضه شود تخلف است و با آن برخورد می‌کنیم.
شعار سال: بهمن نقیبی با اشاره به روابط نظارت بر دام‌های ذبح شده در عید قربان اظهار داشت: سلامت مردم این ارزش را دارد که امسال به صورت ویژه بر این موضوع نظارت داشته باشیم و ساعات بیشتری بازرسان ما به صورت آماده باش با همکاری سایر نهاد‌ها حضور داشته باشند.

وی گفت: واحد‌های عرضه که هر ساله با همکاری نهاد‌های مختلف راه‌اندازی می‌شدند امسال وجود نخواهند داشت و اگر در جایی دام زنده عرضه شود تخلف است و با آن برخورد می‌کنیم.

مدیرکل دفتر قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی با تاکید بر اینکه با هیچ واحد عرضه دام زنده همکاری نمی‌کنیم، گفت: در راستای سیاست‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه‌ها را به اجرا می‌رسانیم و از تصمیمات آن تبعیت می‌کنیم.

نقیبی ادامه داد: هر گونه تخلف را مردم می‌توانند با شماره ۱۵۱۲ گزارش کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری و تحلیلی عصرایران، تاریخ انتشار:۸مرداد ۱۳۹۹، کدخبر: asriran.com_۷۳۹۹۴۳
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین