پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۹۵۲۵۰
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
رئیس کل دیوان محاسبات کشور برای تشکیل هیات ویژه حسابرسی به عملکرد حوزه آب و فاضلاب استان خوزستان و منطقه آزاد تجاری و صنعتی اروند دستور رسیدگی داد.
شعار سال: در دیدار مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور با اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان، مقرر گردید هیات حسابرسی ویژه عملکرد مالی طرح‌های سرمایه گذاری بخش‌های آب و فاضلاب استان خوزستان و همچنین عملکرد مالی منطقه آزاد تجاری و صنعتی اروند مورد رسیدگی قرار گیرد.

در این جلسه بذرپاش گفت: خوزستان سرزمین غیورمردان و شیرزنان این آب و خاک است که سال‌ها جنگیدند و پس از آن پای ارزش‌های انقلاب و کشور ایستاده اند،  حال نباید با کم کاری‌ها و سوء مدیریت‌ها این گونه در رنج باشند. موضوع آب و فاضلاب سطح استان و منابعی که صرف شده هنوز پاسخ مناسب به نیاز‌های مردم منطقه نداده است و این مطالبه بحق مردم و نمایندگان است.

وی تصریح کرد: هیاتی را برای حسابرسی ویژه از این طرح‌ها مامور کردیم تا در اسرع وقت نظارت دقیق انجام گیرد. همچنین مشکلات ایجاد شده در منطقه غیزانیه که مردم را به رنج انداخته و در بخش‌ها و شهر‌های دیگر استان هم قابل مشاهده است، بسیار باعث تاسف است. البته با همت نهاد‌های انقلابی مسکنی بر آلام شد، ولی کار جدی در این خصوص را طلب می‌کند.

رئیس کل دیوان محاسبات کشور بیان کرد: منطقه اقتصادی اروند هم محل بحث‌های زیادی در سطح استان شده است که باید عملکرد مالی آن و میزان سرمایه گذاری‌ها و سطح اشتغال و خدمات آن برای مردم استان مشخص و ملموس باشد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از اقتصادآنلاین، تاریخ انتشار:۲۸ مرداد ۱۳۹۹، کدخبر:۴۶۰۸۳۷، www.eghtesadonline.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین