پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۸۱۵۷
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای شهر رشت، محمدحسن علیپور عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با تذکر نسبت به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر رشت، اظهار داشت: در بحث کرونا مشکلات بسیاری در تمام جهان وجود دارد.
شعار سال: در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای شهر رشت، محمدحسن علیپور عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با تذکر نسبت به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر رشت، اظهار داشت: در بحث کرونا مشکلات بسیاری در تمام جهان وجود دارد

وی با اشاره به مشکلات رانندگان تاکسی در مواجهه با مسائل اقتصادی، اظهار داشت: برای رانندگان هم به‌صرفه نیست که فاصله‌گذاری اجتماعی داخل خودرو را رعایت کنند. بنده درخواست آن را دارم که ریاست کمیسیون حمل‌ونقل، رئیس سازمان حمل‌ونقل و همچنین شهردار رشت برنامه‌ای برای رانندگان تاکسی در نظر بگیرند تا یا کرایه تاکسی برای آنان جبران شود یا به‌گونه‌ای مشکل این عزیزان برطرف شود.

عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت با تذکر به رفتار برخی از کاندیدا‌های انتخاباتی شورای ششم شهر رشت، گفت: برخی از افراد اقدام به توزیع کارت هدیه بین مردم می‌کنند! اگر چنین رفتار‌هایی ادامه داشته باشد بنده نام این افراد را مطرح خواهم کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دیارمیرزا، تاریخ انتشار ۲۷ بهمن ۹۹، کد خبر:۶۰۵۳۵۷، diyarmirza.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: