پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۹۹۴۴
تاریخ انتشار : ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۹
در نشست تخصصی با حضور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان نحوه اتصال راه آهن و بهره برداری از آن در محدوده مجتمع بندری کاسپین مورد بررسی قرار گرفت.

شعار سال: در نشستی تخصصی با حضور اکبری مقدم رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان، اعضای هیات مدیره، معاون فنی و زیربنایی و مهندسین مشاور پروژه راه آهن سراسری طرح مطالعات روسازی و بهره‌برداری راه آهن داخل مجتمع بندری کاسپین بررسی شد.
 
در این نشست مهندس اکبری مقدم با تاکید بر فراهم‌سازی بستر لازم به منظور تکمیل راه آهن سراسری و اتصال آن به بندر کاسپین خواستار افزایش فعالیت پیمانکاران در بخش‌های مختلف پروژه به منظور تکمیل زیرسازی و ریل‌گذاری شد.
 
بررسی زیر سازی، ریل گذاری، تملک اراضی، و طراحی خطوط و تأسیسات داخلی مجتمع بندری کاسپین با استانداردهای روز از دیگر موارد بررسی شده در این نشست به منظور افزایش سرعت عملیات اجرایی بود.
 
گفتنی است در پایان این نشست اعضای حاضر در جلسه بازدید میدانی از مسیر اتصال راه آهن به محدوده مجتمع بندری کاسپین بعمل آمد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری دیار میرزا  ، تاریخ انتشار: 8اردیبهشت 1400، کدخبر: 618183 /www.diyarmirza.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین