پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۳۴۴۸
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
کشف جنازه تکه تکه شده بابک خرمدین کارگردان مشهور سینما و اعتراف پدر و مادرش به قتل افکار عمومی را به شدت تکان داد. پس از چند روز پدر و مادر او اعتراف کردند که داماد و دخترشان را هم در سال‌های ۹۰ و ۹۷ با همین روش کشته اند. نکته قابل تامل اینکه آن‌ها که از این قتل‌ها پشیمان هم نیستند، از نظر روانی سالم تشخیص داده شده اند این ماجرا یادآور قتل رومینا اشرفی ۱۳ ساله بود که پدرش قبل از قتل درباره مجازات خود تحقیق کرده بود.

شعار سال: کشف جنازه تکه تکه شده بابک خرمدین کارگردان مشهور سینما و اعتراف پدر و مادرش به قتل افکار عمومی را به شدت تکان داد. پس از چند روز پدر و مادر او اعتراف کردند که داماد و دخترشان را هم در سال‌های ۹۰ و ۹۷ با همین روش کشته اند. نکته قابل تامل اینکه آن‌ها که از این قتل‌ها پشیمان هم نیستند، از نظر روانی سالم تشخیص داده شده اند این ماجرا یادآور قتل رومینا اشرفی ۱۳ ساله بود که پدرش قبل از قتل درباره مجازات خود تحقیق کرده بود.

تعداد بازدید : 4

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت انتخاب،تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰، کد خبر: ۶۱۸۸۰۸، www.entekhab.ir.

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین