پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۶۲۳۰
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اهمیت ثبت اطلاعات در سامانۀ ملی املاک و اسکان گفت: قطعاً تکمیل اطلاعات این سامانه می‌تواند زمینۀ سامان‌دهی بازار این کالای پراهمیت را مهیا کرده و از افزایش قیمت نجومی به کمک مالیات‌های تنظیمی جلوگیری کند.
شعار سال: محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ضمن اشاره به اتمام مهلت ثبت اطلاعات در سامانۀ ملی املاک و اسکان گفت: پیشنهاد تمدید ثبت اطلاعات در سامانۀ ملی املاک و اسکان از سوی وزارت راه و شهرسازی به ستاد ملی کرونا ارائه شد، اما با توجه به این‌که جلسۀ هفتۀ جاری این ستاد به دلیل تعطیلی روز شنبه تشکیل نشد، لذا تصمیم‌گیری در این رابطه به شنبۀ هفتۀ آینده موکول شد.

وی ادامه داد: وزارت راه بر آن بود، تا پیش از اتمام زمان مسئله تمدید را تعیین تکلیف کند، اما تعطیلی به وجود آمده سبب موکول شدن این مسئله به شنبه هفته آتی شد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در بیان این‌که علت پیشنهاد تمدید از سوی وزارت راه مهیا نبودن شرایط برخی از خانوار‌ها برای ثبت اطلاعات در بازۀ زمانی مقرر بود، تاکید کرد: پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی تمدید مهلت ثبت اطلاعات تا پایان مهرماه سال جاری بوده است، البته این پیشنهاد وزارت راه است و باید دید روز شنبه چه تاریخی برای این مسئله تعیین می‌شود.

*ثبت اطلاعات در سامانۀ املاک منجر به سامان‌دهی بازار مسکن می‌شود

وی در توضیح این مسئله که چند خانوار در مدت قانونی نسبت به ثبت اطلاعات اقدام کرده‌اند، افزود: ساختار سامانۀ املاک به گونه‌ای بود که ثبت اطلاعات از پیش از آغاز فرآیند خوداظهاری شروع شده و اطلاعات بخش عمده‌ای از خانوار‌ها به طریق برهم‌نهی اطلاعات سایر دستگاه‌ها در سامانه موجود بود.

محمودزاده در پایان ضمن تشریح اهمیت ثبت اطلاعات در سامانۀ ملی املاک و اسکان گفت: قطعاً تکمیل اطلاعات این سامانه می‌تواند زمینۀ سامان‌دهی بازار این کالای پراهمیت را مهیا کرده و از افزایش قیمت نجومی به کمک مالیات‌های تنظیمی جلوگیری کند.
 
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار:۲۰ خرداد ۱۴۰۰، کدخبر: ۱۴۰۰۰۳۱۹۰۰۰۸۹۴، www.farsnews.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین