پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۶۳۳۸
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی گفت: در پایانه‌های تاکسیرانی دوربین‌های دقیق و دستگاه‌های هندهلد که در اختیار بازرسین است بحث نظارت را هوشمند را انجام می‌دهند.
شعار سال: سید امیر هنجن معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران اظهار کرد: نظارت ما در حوزه تاکسیرانی به دو صورت هوشمند و میدانی انجام می‌شود که بخش میدانی وظیفه عوامل کنترل گشت‌های ارشاد تاکسیرانی است، ما به وسیله تجهیزات و موارد منصوب در شهر تهران، تجهیزات شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل ترافیک نظارت خود را به صورت مستمر انجام دادیم.

وی ادامه داد: این اقدام در تصمیم گیری‌ها و فعالیت‌ها و عملکرد تاکسیران‌ها تاثیر بسیار زیادی دارد و خدمت رسانی را بیش از پیش می‌کند، همچنین در عملکرد تاکسیران‌ها هم بسیار تاثیرگذار است؛ ما تعداد زیادی گشت‌های کنترل و نظارت داریم که این عوامل در میادین اصلی شهر در ساعات اوج ترافیک حضور دارند، نظارت می‌کنند و مواردی مانند داشتن برچسب نرخ کرایه، داشتن کارنامه هوشمند، استفاده از راننده مجاز و ... را مورد بررسی قرار می‌دهند.
 
نظارت و اجرای دستورالعمل‌های مبارزه با کرونا

معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی گفت: هر کدام از این تخلفات نمره منفی دارد و وقتی نمرات منفی به یک حدی می‌رسد پرونده تاکسیران‌ها به هیئت انضباطی ارسال و برای آن‌ها رای صادر می‌شود بنابراین همکاران ما به واسطه دستگاه‌ها کار خودشان را انجام می‌دهند همچنین یکی از مواردی که بعد از گسترش ویروس کرونا مطرح شد، بحث نظارت و دستورالعمل‌های حوزه مبارزه با کرونا بود که یک سری دستورالعمل‌هایی را ستاد ملی کرونا وزارت بهداشت ابلاغ کرد و ما آن‌ها را اجرا کردیم.

هنجن یادآور شد: استفاده اجباری از ماسک تنفسی برای تاکسیران‌ها و مسافران، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تاکسی که در تاکسی‌های سطح شهر تهران چهار مسافر به سه مسافر رسید، البته گفتنی است که در پایانه‌های تاکسیرانی دوربین‌های دقیق و دستگاه‌های هندهلد که در اختیار بازرسین است بحث نظارت را هوشمند را انجام می‌دهند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰، کد خبر: ۷۷۸۳۴۹۲، www.yjc.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین