پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۰۵۶۷
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
از مانده تسهیلات و تعهدات غیرجاری ۶۷ شخص حقیقی و حقوقی بانک سرمایه، نزدیک به ۱۲ هزار میلیارد تومان یا ۵۵ درصد آن مربوط به ۱۰ شخص و شرکت است.
شعارسال: براساس صورت مالی سال ۱۳۹۹ بانک سرمایه، مانده تسهیلات و تعهدات غیرجاری ۶۷ شخص حقیقی و حقوقی در مجموع ۲۱ هزار و ۷۸۸ میلیارد تومان است. از رقم مذکور، نزدیک به ۱۲ هزار میلیارد تومان یا ۵۵ درصد آن مربوط به ۱۰ شخص و شرکت است.

ده نفری که ۱۲ هزار میلیارد به بانک سرمایه بدهکارند

محمود جهانبانی با ۳ هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان در رتبه اول بزرگترین بدهکاران این بانک قرار دارد. پس از آن حسین هدایتی با ۲ هزار و ۱۰۴ میلیارد تومان دوم است.

بهروز ریخته‌گران با هزار و ۳۰۳ میلیارد تومان سوم و سامان مدلل با هزار و ۲۱۳ میلیارد تومان چهارم است. حسن شاملویی با ۹۸۱ میلیارد تومان، صندوق ذخیره فرهنگیان و گروه مدلل با ۹۵۹ میلیارد تومان، احمد حاجی محمدجواد با ۶۴۸ میلیارد تومان، محمدجواد اقدامیان با ۶۳۷ میلیارد تومان، شرکت‌های بانک سرمایه با ۴۹۲ میلیارد تومان و گروه صرافان (محسن) با ۴۷۵ میلیارد تومان به ترتیب در رتبه‌های پنجم تا دهم قرار دارند.

شعارسال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از رادار اقتصاد، تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۷۴۳۹، radareghtesad.ir.
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین