site traffic analytics تشکیل کارگروه معیشت مرزنشینان/ باید در راستای ایجاد بازارهای مدرن گام برداریم | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۴۹۰
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۹
معاون توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: در راستای رسیدگی به مشکلات مرزنشینان کارگروه ویژه معیشت آنان تشکیل شده است.

شعار سال: محمدرضا مودودی عصر امروز در جلسه همفکری رفع مشکلات صادرات خراسان جنوبی، اظهار داشت: با توجه به اینکه قیمت نفت کاهش یافته است باید این موضوع جدی گرفته شود و اقتصاد غیرنفتی ساماندهی شود.

وی تصریح کرد: فروش نفت به قیمت سال‌های گذشته برنمی‌گردد بنابراین باید اقتصاد غیر نفتی را ساماندهی کنیم.

معاون توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران با تأکید بر اینکه باید زمینه حضور تولیدکنندگان در نمایشگاه‌های بین‌المللی فراهم شود، اذعان داشت: در حال حاضر نیازمند بعضی از ابزارهای تشویقی هستیم.

مودودی حضور در نمایشگاهها را از جمله ابزارهای تشویقی دانست و تصریح کرد: در این زمینه فعالیت‌های ما نباید فقط به حضور در نمایشگاه‌ها محدود شود.

وی به ظرفیتهای خراسان جنوبی اشاره کرد و اعلام کرد: در خراسان جنوبی ظرفیت تولید وجود دارد و ما هم در این راستا باید به دنبال شکل‌گیری نهادی قدرتمند برای حمایت باشیم.

معاون توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران با تأکید بر اینکه باید در راستای ایجاد بازارهای مدرن قدم برداریم، خاطرنشان کرد: باید نگاه به کالاهای سنتی را رفع کنیم چرا که بسیاری از تولید کنندگان برای صدور کالاهای سنتی دغدغه دارند.

با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 15 آبان 1395، کد مطلب: 13950815001445، www.farsnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین