پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۶۰۴۹
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
نایب رئیس اسکودا گفت: سازمان سنجش آموزش کشور نتایج آزمون وکالت کانون‌های وکلا را هفته آینده منتشر می‌کند؛ این آزمون ۲۵ تیرماه در سراسر کشور برگزار شد.

شعار سال:آزمون وکالت ۱۳۹۹ اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) بعد از چند بار تعویق در پاییز، زمستان و بهار گذشته، ماه گذشته در سراسر کشور برگزار شد.
 
سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری این آزمون بود که با هماهنگی اسکودا برگزار شد.

ابراهیم کیانی، نایب‌رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) در خصوص اعلام نتایج به خبرنگار تسنیم گفت: نتایج آزمون وکالت ۱۳۹۹ حداکثر تا ظرف یک هفته از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
 
گفتنی است؛ آزمون کارآموزی وکالت ۱۳۹۹ کانون‌های وکلای دادگستری روز جمعه ۲۵ تیرماه در سراسر کشور برگزار شد.
 
این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با مجوز ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و اجرای پروتکل‌های بهداشتی به منظور حفظ سلامت داوطلبان و مجریان آزمون، در ۱۱۰ حوزه دانشگاهی و زیرمجموعه‌های آن برگزار شد.
 
برای آزمون کارآموزی وکالت ۱۳۹۹ کانون‌های وکلا ۸۱۵۰۸ داوطلب ثبت‌نام کرده بودند. بیشترین شرکت‌کننده برای کانون وکلای دادگستری مرکز با ۲۸۲۹۹ داوطلب و کمترین هم برای کانون وکلای چهارمحال و بختیاری با ۵۳۵ داوطلب بود.
 
این داوطلبان برای کسب ۳۸۴۵ ظرفیت در تمامی استان‌ها با هم به رقابت پرداختند.
 
آزمون کارآموزی وکالت ۱۳۹۹ کانون‌های وکلای دادگستری پیش از این سه بار در آذرماه و اسفندماه پارسال و فروردین ماه امسال به دلیل شیوع کرونا و مخالفت ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا با برگزاری آن، به تعویق افتاده بود.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری دیارمیرزا  ، تاریخ انتشار:  31مرداد1400، کدخبر: 640575، www.diyarmirza.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین