پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۰۹۵۶
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷
در حالی که علیرضا کاظمی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده: "واکسیناسیون کرونا برای دانش آموزان کاملاً اختیاری است و هیچ شرطی برای واکسینه شدن دانش آموزان به منظور حضور در مدرسه وجود ندارد. "، اما سارا شاه آبادی معاون مرکز بهداشت استان کرمانشاه می‌گوید: " شرط حضور در مدرسه داشتن کارت واکسیناسیون است و از همین حالا هشدار می‌دهیم که والدین هرچه سریعتر برای تزریق واکسن کرونا فرزندان خود مراجعه کنند تا بعداً در صورت مبتلا شدن فرزندشان دچار حسرت و پشیمانی نشوند. "!
شعار سال: در حالی که علیرضا کاظمی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده: "واکسیناسیون کرونا برای دانش آموزان کاملاً اختیاری است و هیچ شرطی برای واکسینه شدن دانش آموزان به منظور حضور در مدرسه وجود ندارد. "، اما سارا شاه آبادی معاون مرکز بهداشت استان کرمانشاه می‌گوید: " شرط حضور در مدرسه داشتن کارت واکسیناسیون است و از همین حالا هشدار می‌دهیم که والدین هرچه سریعتر برای تزریق واکسن کرونا فرزندان خود مراجعه کنند تا بعداً در صورت مبتلا شدن فرزندشان دچار حسرت و پشیمانی نشوند. "!

پایگاه تحلیلی خبری شعارسال برگرفته از کانال تلگرامی فرهیختگان
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین