پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۱۱۴
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳
وزیر اقتصاد و امور دارایی در حکمی «حسن ابراهیمی» را به‌عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست این وزارتخانه منصوب کرد.

شعار سال:  سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و امور دارایی در حکمی «حسن ابراهیمی» را به‌ عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست این وزارتخانه منصوب کرد.
 
در حکم خاندوزی خطاب به حسن ابراهیمی آمده است:
 
نظر به تعهد تخصص و توانمندی های جنابعالی به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز حراست منصوب می‌شوید.انتظار می‌رود با برخورداری از روحیه انقلابی و کار جهادی موارد ذیل در اولویت برنامه‌های آن مرکز قرار گیرد:
 
_داشتن نگاه تخصصی به فرآیندهای کاری واحدهای مختلف وزارتخانه و سازمان های تابعه

_ شناسایی آسیب های فرآیندی منجر به بروز فساد و تمرکز بر گلوگاه های حساس

_انجام اقدامات پیشگیرانه با هدف صیانت از سرمایه‌های انسانی وزارتخانه، حفاظت از اسناد و مدارک، حفاظت از داده های دیجیتال، حفاظت از اموال و دارایی‌ها

_تعمیم راهبرد اقتصاد هوشمند وزارتخانه به کلیه برنامه های مرکز حراست

_فعال نگاه داشتن شورای هماهنگی حراست‌های تابعه وزارتخانه، کمیته های مستقر در ستاد استان‌ها و همچنین مشارکت فعالانه در جلسات شورا و کارگروه‌های مرتبط

_تقویت دبیرخانه پدافند غیرعامل وزارتخانه با هدف ارتقاء سطح آمادگی برای مقابله با تهدیدات احتمالی
 
بدیهی است مراکز حراستی سازمان‌های تابعه می‌بایست نهایت همکاری و هماهنگی را با جنابعالی به عمل آورده و در تغییرات مدیریتی سازمان‌های خود نظر آن مرکز را ملحوظ دارد.
 
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی‌گری، مردم‌داری، پاکدستی، فسادستیزی و قانونمداری در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات مجدانه بکوشید.
توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.
 
لازم به لازم به‌ذکر است حسن ابراهیمی پیش از این به عنوان مدیرکل حراست صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین مدیرکل حراست سازمان تامین اجتماعی و ... مسئولیت داشته است.

 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا ، تاریخ انتشار:  22 آبان  1400، کدخبر:830308 ، www.irinn.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین