پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۵۷۹
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۹
هر ایرانی می‌تواند با اسناد هویتی خود حدود ۲۰۰۰ دلار سهمیه ارزی در سال استفاده کند. حال گروهی کلاهبردار با درج آگهی استخدام، اقدام به دریافت اسناد هویتی افراد نموده و با تبانی‌های صورت داده با برخی صرافی‌ها، سهمیه ارزی افراد را بالا می‌کشند. پلیس فتا چهار نفر از یکی از باند‌های فعال در این حوزه را شناسایی نموده و، اما فعالیت سایر باند‌ها ادامه دارد. آن‌ها هیچ نگرانی برای سیم کارت هم ندارند. با استفاده از اسناد هویتی شما، برایتان سیم کارت هم خریده و از آن برای گرفتن کد‌های احتمالی مبتنی بر پیامک استفاده می‌کنند. لطفا بیشتر مراقبت کنید.
شعار سال: هر ایرانی می‌تواند با اسناد هویتی خود حدود ۲۰۰۰ دلار سهمیه ارزی در سال استفاده کند. حال گروهی کلاهبردار با درج آگهی استخدام، اقدام به دریافت اسناد هویتی افراد نموده و با تبانی‌های صورت داده با برخی صرافی‌ها، سهمیه ارزی افراد را بالا می‌کشند. پلیس فتا چهار نفر از یکی از باند‌های فعال در این حوزه را شناسایی نموده و، اما فعالیت سایر باند‌ها ادامه دارد. آن‌ها هیچ نگرانی برای سیم کارت هم ندارند. با استفاده از اسناد هویتی شما، برایتان سیم کارت هم خریده و از آن برای گرفتن کد‌های احتمالی مبتنی بر پیامک استفاده می‌کنند. لطفا بیشتر مراقبت کنید.
 
تعداد بازدید : 1

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از کانال تلگرامی آران مغان
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین