پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۶۰۸
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در حوزه مقابله با زباله‌گردی دست به اقدام اجرایی خواهیم زد تا این موضوع تنها در حد حرف نباشد، از ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله‌گرد‌ها خبر داد.
شعار سال: مهدی چمران در تشریح روند مقابله مدیریت شهری با پدیده زباله گردها، گفت: شورا و شهرداری به موضوع زباله گرد‌ها ورود کرده است؛ اما باید این موضوع کمی پیش برود و اقدام درست و موثری صورت بگیرد تا در مورد آن اطلاع رسانی انجام بگیرد. قطعا این معضل هم در بحث مقابله با آسیب‌های اجتماعی مطرح می‌شود، اما به صورت خاص خود شورا هم به این بحث ورود داشته است.

او افزود: امیدواریم بتوانیم برای موضوع زباله گرد‌ها به نتایج موثر و عملیاتی برسیم که تنها در حد حرف نباشد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی در مورد نتایج تشکیل قرارگاه اجتماعی و اقدامات اجرایی این قرارگاه گفت: روند کار قرارگاه اجتماعی را استانداری تهران دنبال می‌کند و ما هم در کنار سایر دستگاه‌های عضو با استانداری تهران همکاری می‌کنیم.

چمران تصریح کرد: البته در این قرارگاه کل مسائل اجتماعی مطرح و مورد بحث و بررسی و نهایتا تصمیم گیری قرار می‌گیرد؛ اما بحث زباله گرد‌ها هرچند که مربوط به شهرداری است، اما همه ابعاد آن مربوط به شهرداری نیست و سایر دستگاه‌ها نیز در قبال آن وظایفی برعهده دارند از جمله اینکه باید برای جوان‌ها و بچه‌هایی که دست به این کار می‌زنند فکری به حالشان بشود، لذا امیدواریم در این حوزه با انجام اقدامات عملی به نقطه مطلوبی برسیم و بعد اطلاع رسانی به شهروندان را انجام دهیم.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از همشهری آنلاین، تاریخ انتشار:۲۸ آبان۱۴۰۰، کد خبر: hamshahrionline.ir/۶۳۸۳۸۷
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین