پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۶۱۲۵
تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۶ سال کار مطالعاتی برای دسترسی به آب‌های ژرف در کشور انجام شده است گفت: حفاری برای دسترسی به این آب‌ها با توجه به کم آبی در استان کرمان آغاز شده است.

شعار سال:رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۶ سال کار مطالعاتی برای دسترسی به آب‌های ژرف در کشور انجام شده است گفت: حفاری برای دسترسی به این آب‌ها با توجه به کم آبی در استان کرمان آغاز شده است.
 
محمدرضا پورابراهیمی روز پنجشنبه در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با بیان اینکه چهار مرحله حفاری در راستای دسترسی به آب های ژرف در استان سیستان و بلوچستان انجام شده که در مراحل پایانی شاهد موفقیت هایی نیز بودیم افزود: مشاور پروژه یافتن آب های ژرف در استان کرمان تعیین شده و اجرای آن از هر حیث برای ما حائز اهمیت بسیاری است.
 
وی با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد آب استان کرمان در بخش کشاورزی مصرف می شود، اضافه کرد: کشاورزان نباید محصولی را تولید کنند که پیش از تولید، تضمینی برای فروش آن نداشته باشند.
 
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر تضمینی برای فروش محصولات کشاورزی وجود نداشته باشد، محصولات زیادی مانند پیاز و سیب‌زمینی روی دست کشاورزان باقی می مانند که آب زیادی را نیز مصرف کرده اند.
 
نماینده مردم کرمان و راور مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییر روند سیاستگذاری در حوزه‌های مختلف در دستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته است گفت: مدیریت منابع و ایجاد بازار آب به سیاستگذاری نیاز دارد.
 
وی ادامه داد: باید اخذ تصمیمات محلی از سوی مدیران امکان‌پذیر باشد و دولت سیزدهم تصمیمات خاصی برای افزایش اختیار استانداران دارد.

 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا ، تاریخ انتشار: 4  آذر  1400، کدخبر: ، www.irna.ir،84554890

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین