پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - 2024 April 13
کد خبر: ۳۶۷۷۴۴
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
سرپرست دانشگاه پیام نور اعلام کرد: تمام امتحانات دانشگاه پیام نور در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در این نیمسال به صورت غیرحضوری و در بستر مجازی برگزار خواهد شد.
شعار سال: ابراهیم تقی زاده درباره برگزاری آزمون‌های پایان ترم نیمسال جاری اعلام کرد: بعد از برگزاری جلسات تخصصی متعدد و همچنین کارشناسی فنی که در هیئت‌رئیسه و حوزه معاونت آموزشی دانشگاه پیام‌نور صورت گرفت و با توجه به اختیاراتی که وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص نحوه برگزاری آزمون‌های پایان ترم به دانشگاه‌ها تفویض کرده‌اند و لزوم حفظ سلامت دانشجویان عزیز و خانواده آنان تصمیم نهایی هیئت‌رئیسه دانشگاه پیام‌نور بر این قرار گرفت که آزمون‌های کلی مقاطع دانشگاه پیام‌نور اعم از مقطع کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری در این نیمسال به‌صورت غیرحضوری در بستر‌های مجازی برگزار شود.

وی ادامه داد: آزمون‌ها درهمان بازه زمانی که سایت گلستان دانشگاه قبلاً اعلام کرده بود و مطابق دستورالعملی که معاونت آموزشی دانشگاه به استان‌ها ابلاغ خواهد کرد برگزار خواهد شد.

سرپرست دانشگاه پیام نور افزود: چنانچه دانشجویی در این فاصله محل آزمون خود را تغییر داده باشد به شرایط قبل باز می‌گردد و آزمون وی در همان استان متبوع خود به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

وی گفت: معاونت آموزشی دانشگاه نیز دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون‌های دانشگاه پیام نور را به تمام استان‌ها ابلاغ خواهد کرد.

دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور روز گذشته در اعتراض به حضوری بودن امتحانات مقابل سازمان مرکزی این دانشگاه تجمع کردند.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۰، کد خبر:۵۳۷۴۷۶۱، www.mehrnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین